Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri beolvasni egy nárciszti...

Megéri beolvasni egy nárcisztikus embernek utólag? Vagy pont, hogy élvezni fogja?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs kapcsolat köztünk, de nagyon elgondolkodtató, hogy küldök neki egy jó hosszú e-mailt a saját hibáiról, a saját ostobaságairól, meg az összeegyeztethetetlen dolgairól, ugyanis elképeeztő önellentmondásokban él! Miközben ő vádol másokat, hogy nincs önismeretük! 😂


De! Érdemes? Állítólag ő mindig elemzi magát...hát nem tudom, akkor elég csapnivaló munkát végez. Érdekes módon mások elemzésében "jeleskedik" igazán...

Szóval ha elküldöm neki, egyáltalán el fogja olvasni? Okul belőle?

Bosszantani fogja? -nekem mar ez megérné, a legutóbb mikor mondtam neki, hogy nárcisztikus tajtékzott a dühtől -gondolom rátapintottam a sajat félelmére, mert lehet sejti ő, hogy nárcisztikus- és gyűlöli ha szembesitik saját magával.


Így megéri szerintetek?



ápr. 10. 09:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hát akkor ignoráld!

Csak keményen!

ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
Itt te nem tudsz elszakadni tőle. Nem te vagy nárci véletlenül? Ők ilyen bosszúállók és gyerekesek...
ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

12! Ebben tévedsz, én már elengedtem mint embert rég, csak bosszantó hihetetlenül, hogy ő mennyire nem látja magát kívülről, miközben azt hiszi.


Ha itt tartunk ő valóban bosszúálló, ezt fel is vállalja...legutóbb pontba állt bosszút miután rámutattam pár ellentmondására.

ápr. 10. 10:56
 14/31 A kérdező kommentje:
*pont akkor
ápr. 10. 10:56
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
De nem is fogja. Nem érted, hogy pont ezt élvezi? És amúgyis az lesz, hogy te vagy a rossz.nem vagyok személyiségzavaros, de valamilyen szinten van bennem nárcizmus és torzan látom a dolgokat. Szóval elmondhatom, hogy úgy érzékelem, hogy igazából a másik a rossz és nem pedig én. Nagyon sokszor át kell pörgetnem egy párbeszédet, hogy észrevegyem, hogy igazából én vagyok a rossz. Na most, aki nem hajlandó önismeretre annál ez nincs meg. Nem direkt vagyok én sem ilyen. Torzítja az ahyam a valóságot..
ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15! Ha àtlátnak rajta azt gyűlöli.
ápr. 10. 11:11
 17/31 anonim ***** válasza:
42%

Ha ezen tovább rágodsz, azzal csak az egészséged rombolod.

Amit írtál abból az jön le, hogy neked sem a csaj személyisége hiányozhat, hanem csak a teste, meg csak arra számolsz, hogy neki meg a pénzed hiányozhat.


Azon meg felesleges agyalnod, hogy miért tartja magát sokra. A jobb külsejű nőknek tűrnek el több személyiség hibát férfiak, így is van rájuk bőven kereslet.

ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%
Azt csinálsz, amit akarsz. Leírták neked 100-an. Én is leírtam, mint érintett, de csak a saját dolgaid szajkózod. Minek tetted fel a kérdést?
ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

17! Ez nem párkapcsolat volt, csak barátság. Így nem hiányzik a "teste".

Üzleti szinten voltunk kapcsolatban, meg közeli barátok voltunk, erre írtam a pénzt. Pont ezért esett ilyen rosszul az egész.


18! Tudod az a baj, hogy nagyon könnyű mondani ezt, hogy ne foglalkozzak vele, csak akkor megint elő fog kerülni. Én pont, hogy le szeretném rázni, azt pedig úgy a legkönnyebb, ha ő nem fog engem keresni.

ápr. 10. 11:46
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Fel fogja ellened használni. Azt fogja mondani, hogy zaklatod, bántod őt, és a végén te leszel a szar.
ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!