Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri beolvasni egy nárciszti...

Megéri beolvasni egy nárcisztikus embernek utólag? Vagy pont, hogy élvezni fogja?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs kapcsolat köztünk, de nagyon elgondolkodtató, hogy küldök neki egy jó hosszú e-mailt a saját hibáiról, a saját ostobaságairól, meg az összeegyeztethetetlen dolgairól, ugyanis elképeeztő önellentmondásokban él! Miközben ő vádol másokat, hogy nincs önismeretük! 😂


De! Érdemes? Állítólag ő mindig elemzi magát...hát nem tudom, akkor elég csapnivaló munkát végez. Érdekes módon mások elemzésében "jeleskedik" igazán...

Szóval ha elküldöm neki, egyáltalán el fogja olvasni? Okul belőle?

Bosszantani fogja? -nekem mar ez megérné, a legutóbb mikor mondtam neki, hogy nárcisztikus tajtékzott a dühtől -gondolom rátapintottam a sajat félelmére, mert lehet sejti ő, hogy nárcisztikus- és gyűlöli ha szembesitik saját magával.


Így megéri szerintetek?



ápr. 10. 09:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
Kovetkezo fog a hosszu leveleddel. Kijelol, torol. Elsokezbol hidd el, mint narcisztikustol. En egy igyekvo vagyok, aki probal korrigalni, de az ilyen szituaciokat kiphotoshopolom az eletembol.
ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azno, hogy szrik rád, és őt nem érdekled?


Itt csak te tepersz még a figyelméért. ;)

ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22! Ugyanezt hallgattam fél éve is, hogy "engedd el, no contact blablabla". Aztán persze ő jött vissza...most is ez lesz, ha nrm keresem...ismerem.
ápr. 10. 17:50
 24/31 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mert a mérgedet kiadod, valamint lehet, hogy megfontolja végre azt, amit közölnél vele, magába nézne és a nagy arcából visszavenne; de nem bizti.
ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%
Ne akarj szándékosan ártani. Attól még, hogy nárcisztikus nem egyenlő azzal, hogy lehet őt bántani. Ő is ember. Csak szüntesd meg vele a kapcsolatot. Ha keress mond azt, hogy nem. Aztán ha erőlködik mond meg, hogy jogodban áll nemet mondani és nem szeretnél többet vele találkozni és kérd meg hogy tartsa ezt tiszteletben. Ezt mind nyugodt hangon közöld
ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%

23-as, érdekes, én képes vagyok leállítani azt, akit nem akarom, hogy az életem része legyen...


Te nem akarod, ezek szernt.

ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én is ezt fontolgattam, de akkor lehet elvetem..és ő bántott engem, nem én őt, csak visszakapná, ja és igen, bosszút állna!
ápr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
44%
Csak úgy jó visszaszólni, ha alátámasztva szembesíted. Akár még észbe is kaphat, nálam volt ilyen példa.
ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Náluk nincs alátámasztás, mert semmi sem az O hibájuk. Ezért sem hallgatnak szóban végig.
ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
49%
Emailt írni egy alig 3 éves gyereknek? Minek? Hagyd a pcsba.
ápr. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!