Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire sikertelen az életem?

Figyelt kérdés
A sok kudarc miatt depressziós vagyok. Reggel kikelni sincs kedvem az ágyból, még az is nagy nehézséget jelent, hogy egyáltalán az ágyból kikeljek. 30 vagyok, de semmit nem értem el az életben. Van párom, de nem élünk együtt. Nincs munkám. Másoknak meg jóformán csak megszületni volt nehéz, nekem meg az egész életem nehézségekből áll. Össze se akar velem költözni, mert szerinte úgy se tudnék munkát találni. Gyerekként a kiközösítés volt a problémám, most meg nem sikerül semmi, bár gyerekként sem. Másoknak gyerekkel sincs semmi problémájuk az életben.
ápr. 16. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nézd meg a videót, neki rosszabb élet jutott:

[link]


Legyen motiváció hogy van rosszabb is.

ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésből az jön le, hogy kényelmesen elvagy az önsajnálatban, de semmit nem teszel ellene: "nem tudnék munkát találni" - ezek szerint nem is keresel. Vagy nem vagy hajlandó látszólagos igényekből leadni, és elvállalni olyan dolgot amire alkalmas lennél, mert nincs kényszerítő erő amíg mások eltartanak. Az a kifogás hogy neked semmi nem sikerül, ami értelemszerűen igaz abban az esetben, ha inkább meg sem próbálod.
ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Most ha otthon fekszel, nincs munkád se, magyarán alig csinálsz valamit, akkor miben érnél el valami kis sikert is? A semmittevésben? Ott nem fogsz erőt adó sikerélményekhez jutni. Ez itt a kulcs. Akármennyire nehéz, de fel kell kelni, kimenni, munkát keresni, csinálni minél több mindent, és előbb-utóbb érni fognak sikerélmények. A semmittevéssel viszont nem fog változni semmi, így hiába várod a sült galambot, nem fogod jobban érezni magad. Pszichológus sem ártana.
ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős, senki más. Boltba mindig keresnek árufeltöltőket, de a gyárak is folyamatosan hirdetnek állásokat.


Mit teszel azért, hogy jobb legyen az életed? Eddig miket tettél? Sportolsz valamit? Mik a céljaid?

ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatról: kudarcos távkapcsolat után 31 évesen lett meg párom, 1 év múlva valaki bosszúszomjas áskálódással szétszedett minket, esélytelennek tűnt bármi, tehetetlen depresszió helyett harcoltam, 34 éves koromban hozzám költözött.


Viszont az esetedben a párod is negatív és az ilyen negatív tényezőt ki kéne szórni. Ezt konkrétan párodra is érthetem, ez nem normális párkapcsolati viselkedés tőle.

ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!