Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen sikertelen az életem?

Miért ilyen sikertelen az életem?

Figyelt kérdés
Még a barátomat is már 29 éves koromban ismertem meg, 3 és fél éve együtt vagyunk. Se közös otthonunk, se gyerekünk sincs, se házasságban nem élünk együtt. Bezzeg mindenki másnak meg már réges-rég minden boldogságot okozó dolog összejött: gyerek, házasság. A szüleim azt tanácsolják ne mást nézzek, de ez nehéz, pláne úgy, hogy más mellett lúzernek érzem magam. A barátommal még a mai napig nem tudtunk összeköltözni, amúgy szeretjük egymást, de nem jön össze semmi. Mások már 33 évesen jóval előrébb tartanak, mint én, én meg kb sehol.
márc. 13. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mit teszel azért, hogy előrébb juss?
márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, neked legalább van párod, nézd csak meg, hányan sírnak itt, hogy nekik nincs, soha nem is volt és akár idősebbek is nálad.

Amúgy miért nem tudtok összeköltözni? Még két rossz fizetés is elég kellene, hogy legyen legalább egy pici garzon albérletre. Már persze ha nem közmunkások vagytok, de nyilván akkor első körben normális munkahelyet kell keresni.

márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Akár már kétszer is elválhattál volna. Mert mindenki másnak jobban sikerül, de tényleg?
márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a sikeres abban, ha valaki házas?

Most komolyan?


Gyereket is bármilyen hülye csinálhat, nem ettől lesz valaki sikeres.


Nem kell mindenben másokat követni, önismeret kellene, nem másokhoz hasonlítani magad!

márc. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer kiírtad már ezt.

Te alakítod az életedet, rajtad múlik minden. Nem más tehet róla, ha sikertelennek érzed.

márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!