Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a meztelensé...

Mi a véleményetek a meztelenségről, szégyelni kell e testünket mások előtt? Meztelenól mások előtt ciki e vagy sem?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem
ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki
ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Én nem szégyellem-


Ezt bizonyítom egy privátüzenettel bárkinek, aki hozzászól a kérdéshez.

ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Milyen helyzetben? Szégyellni nem kell, de ráerőltetni sem illik a másikra a "látványunkat".
ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem szégyellem magam, viszont a férjemen kívül senkinek semmi köze, hogy mi van a ruha alatt.
ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Mégis hol a manóban mászkálnék mások előtt meztelenül és miért?! Utoljára egy gyár zuhanyzójában mászkáltam meztelenül mások előtt, de ott senkit se érdekeltem és engem se mások.
ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Szégyellni nem kell, de mutogatni sem, mert alapjában véve senkit sem érdekel


Az sem kell szégyellni hogy van bélrendszered és a szervezeted pont úgy működik mint másnak, ettől függetlenül nem rottyantunk oda a másik orra alá, hogy hadd szagolgassa azt a bűzt ami a valagadból jön gázok formájában.

ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Seila ***** válasza:
66%
Ebben is van egy bizonyos határ és ha valaki átlépi, akkor ott kezdődnek a perverz dolgok.
ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Mit kéne ezen szégyellni? Egy uszodában vagy egy munkahelyi tusolóban nem nézegetjük egymást, mindenki teszi a dolgát és ha véletlenül látjuk egymást is, semmi gáz nincs benne. De csak azért csupaszkodni olyan helyen, ahol mások nem teszik, csak azért mert nekünk ez természetes, mégis mi értelme? Csak azért, hogy megmutassuk, nekünk ez nem gond? Oké, de másoknak lehet az és erre illik tekintettel lenni.

Nem kell ehhez különösebben lángésznek lenni, hogy hol fér bele és hol nem. A polgárpukkasztásnak meg annyi értelme van csak, hogy magunknak megmutattuk, hogy úgyis azt csinálunk, amit akarunk, mindenki más le van sz4rva. Ez nem a szégyenről szól, hanem mindenki más figyelmen kívül hagyásáról.

ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
90%
Szégyellni nem kell de feleslegesen mutogatni sem. Vannak helyzetek, ahol oké a fedetlen test és van ahol/amikor nem, ezt kell csak felfogni.
ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!