Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám az...

Jogosan haragszik rám az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm anyukájával jóban vagyok szoktunk hetente 1x beszélni.

De ezt barátnőm nem nézi jó szemmel mert azt hiszi,hogy elvettem tőle...Pedig szerintem heti 1x 1 óra hossza igazán nem sok. Sajnos nekem anyukám kiskoromban meghalt ezért nincs akiben megbízhatnék.

Most tényleg inkább ne beszéljek az anyukájával hogy ne haragudjon rám? Keressek más pótanyukát?

32/N


ápr. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy nem fura kicsit (nekem), de hogy ennyi idősen a barátnőd azt hiszi elvetted tőle.. hát az elég gáz hacsak nem 16 éves a barátnőd.

Attól is függ nyilván miről beszéltek, meg hogy az a heti x alkalom nem az ő közös idejükből vesz el? Vagy nem tudom ő mennyit találkozik/ beszél az anyukájával

ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Ha a bnőim anyámmal ülnének inkább össze biztos lennék abban hogy kibeszélnek.

Egy anya nem bnő. Az infókat húz csak ki bnőkből rólam, róluk. Zero magánélet.

ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

„...nincs akiben megbízhatnék. ... Keressek más pótanyukát? 32/N”


30+ évesen a nők többségének már párjuk van és anyukákká válnak, a "pótanyuka-keresés" szerintem nem annyira egyeztethető össze az normális családi élettel.

ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem él az Édesanyám és én is elmúltam 30. Nyílván jó érzés, ha valaki megadja azt a törődést, amit már Édesanyám az élők sorában sajnos nem tud, de tudatosan Édesanyámat pótolni nem szeretném, belőle csak egy van, még ha nem is él már és szerintem nem is lenne szép akárkitől elvárnom, hogy ő igenis legyen a pótanyám, ráadásul Édesanyám emlékével sem lenne fer, hogy keresek helyette mást.


Ebből kiindulva, ne keress direkt erre a célra egy nőt, de ne érezd magad rosszul, ha van az életedben valaki akinek olykor a törődése jólesik.


Hogy a barátnőd jogosan sértődik-e meg, függ attól, hogy mit lát ebből. Nyílvan ha hetente beszélsz az anyukájával az önmagában nem ad okot a haragjára, de ha azt látja, hogy semmit sem tud a saját anyjával megbeszélni, mert mindig ott vagy vele, az persze hpgy rosszulesik neki.

ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!