Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy el van átkozva?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?
máj. 10. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
A pesszimista latasmodod miatt agyad a negativumokra koncentral es azt jegyzi meg. Atok nem letezik csak negativ lelki beallitottsag
máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, folyamatosan.

Pl: hosszú szívás után, megjavíttatuk a kocsinkat és eladtuk, majd vettünk egy teljesen újat hitelre. Ismerősök folyamatosan vegzáltak, hogy de jó nekünk, ennyi pénzünk van... Stb, akkor hagyták abba, amikor megmondtam, hogy hitelre van véve, szóval nem a miénk a kocsi, hanem a banké. Szó szerint, mintha megkönnyebbültek volna, hogy mi eladósodtunk a kocsi miatt... De a mai napig érezni a rosszindulatot miatta. A kocsinkat az első évben 2x összetörték, a tpms szenzorral folyamatosan szívunk, és végeláthatatlan a sor, hogy mennyi bosszuságot okoz, és folyamatosan olyan érzésem van, hogy az egyik irigy ismerős még mindig szívja a fogát miatta...

De az anyám egy nárcisztikus önző toxikus nő, és nincs nap, hogy ne keserítené meg az életemet, sajnos közel lakunk hozzá, és minden kiugrási lehetőségünk valahogy hatalmas csalódás... Próbálok küzdeni ellene, de nem nagyon sikerül.

A gondolataim mindig a pozitív irányba irányítom, hátha sikerül bevonzanom, de kicsit túl erős a toxikus környezet.

Néha mondogatom a mantrát, hogy a családomról minden átok, rontás szálljon vissza arra aki küldte, de sokshor nem érzem, hogy működne.

máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

"Ismerősök folyamatosan vegzáltak, hogy de jó nekünk, ennyi pénzünk van... Stb, akkor hagyták abba, amikor megmondtam, hogy hitelre van véve, szóval nem a miénk a kocsi, hanem a banké. Szó szerint, mintha megkönnyebbültek volna, hogy mi eladósodtunk a kocsi miatt... "

4 vagyok, ugyanilyen rosszindulatot tapasztaltam. Nagyot csalodtam az emberisegben, mert en valahogy nem tudok ilyen irigy, gonosz lennk. Ha masnak jol megy, az nekem csak motivacio, hogy nekem is sikerulhet. Elszomorito volt latni, hogy ismeroseim mennyire karorvendok, meg utaljak, akinek jol mennek a dolgai... :(

máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ilyenek. Valahogy beléjük van már égve ez a hozzáállás. 😞 De a legrosszabb, amikor a családtagok is ilyenek.


Én a legszivesebben elmennék innen nagyon messzire. De egyszerűen nem tudok kitőrni. Bármennyire is próbálok. Mindig amikor végre valami jó összejönne, történik valami ami miatt nem sikerül. Bármennyire is arra koncentrálok, hogy sikerülni fog...

máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na, én olyan vagyok, mint a 14.


Évekig próbáltam átkerülni egy komolyabb céghez, megtanultam plusz egy nyelvet, nagy nehezen átvettek, majd kb 1 hónap után kiderült, hogy szar van a palacsintában és ugrik egy rakás juttatás, akinek nem tetszik, el lehet menni stb. Közben a volt cégem meg beindult 🤣


Ráadásul ez már másodszor történik meg velem, hogy évekig próbálkozok, majd....

És ez csak egy a sok szar közül.

máj. 11. 11:55
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
8#: Köszönöm a javaslatodat:).
máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
#15 Az jutott eszembe, allitolag a csaladfank energetikaja is hatassal van tudatalatt a sikereinkre es a kusarcainkra... nincs toxikus csaladtagod? Nekem van egy nagyon irigy, vajkalodos oregasszony rokonom, meg is szakitottam vele a kapcsolatot, mert rajta is eszrevettem, hogy nem orul a sikereimnek.
máj. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!