Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek el vagyok átkozva,...

Szerintetek el vagyok átkozva, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

az elátkozást nem ezoterikus-spirituális értelemben értem, és lehet, hogy nem is ez a legmegfelelőbb szó arra, ahogy érzem magam.


a lényeg, hogy azt érzem, minden rosszul sül el, és mindenkiben csalódtam, átvertek, kihasználtak.


mondok példákat, amik az elmúlt 2 évben történtek velem:


1. beleszerettem valakibe, kiderült róla, hogy végig csak hülyített, kihasznált, nem voltak kölcsönösek az érzelmei, holott 1 éven át biztos voltam benne.

mikor megmondta, hogy nem, hihetetlenül megalázottnak éreztem magam.

ez egy hosszú sztori, és most nincs erőm belemenni: a lényeg, hogy én ehhez az emberhez jó, normális voltam, csak jót kapott tőlem, mégis kihasznált, bántott.



2. munka kapcsán is iszonyúan átvertek.

kaptam ősszel egy megkeresést, hogy szeretnék, ha nekik dolgoznék, hogy szeretettel várnak, hogy hosszú távra terveznek velem.

utána még lezajlott egy e-mailezés, amiben megerősítették, amit telefonban mondtak.

majd rá 2 hétre, mikor mentem volna, hogy kezdjek, nem válaszoltak a mailjeimre, nem vették fel nekem a telefont.

félreértés ne essék, nem egy becsődölt cégről van szó, nem tűntek el.

mai napig léteznek, csak velem nem állnak szóba.

pedig ők kerestek, ők hívtak az eddigi szakmai eredményeim alapján.

kirúgni a teljesítményem alapján nem is tudtak, hiszen azelőtt álltunk még, hogy elkezdjek náluk dolgozni.

és teljesen semmibe vesznek, még arra a levelemre sem reagálnak, amiben megrökönyödve a csalódottságtól rákérdeztem, hogy hogyan tehették meg ezt velem?

egzisztenciálisan hihetetlenül kibabráltak velem, mert 2 másik ajánlatom is volt ezen kívül, mégis erre a harmadikra mondtam igent, mert ez tűnt a legelőnyösebbnek, legprofibbnak.

és átvertek!

nyár elején munka kapcsán egy másik nagy inkorrekt dolog is ért: a főnököm nem mondta el, hogy eljön a cégtől, hitegetett, hogy augusztusban folytatjuk a projektet, közben már nyár elején felmondott, nekem még csak 1 sort sem írt, hogy eljön, előtte 8 hónapig dolgoztam vele egy fontos projekten, ami emiatt meghiúsult.

bocsánatot sem kért, hogy nem tájékoztatott, hogy rá már nem számíthatok, és tönkremegy a munkám.


3. olyan emberekről is kiderült, hogy nem a barátaim, akikben bíztam, akiknek hittem.

és csak a rosszat kaptam tőlük.

például az egyik elmondta a hétvégén, hogy egy nagyon fontos dologban 2013. óta hazudott nekem...


nagyon szét vagyok csúszva.

egyszerűen a hitemet veszítettem el azzal kapcsolatban, hogy még lehet valami jó az életben számomra.

hangsúlyozom, olyan emberektől szenvedtem el ezeket a csapásokat, akikkel szemben magam korrekt, kedves, segítőkész és tisztességes voltam.


bármibe fogok, minden balul üt ki.

depressziós lettem mára, úg érzem, egy totál felesleges ember vagyok, ha meghalnék se venné észre senki.

nincs erőm folytatni az életet.

nem tudok egyről a kettőre jutni.

nem értem, ha én nem bántok, nem verek át embereket sem szakmailag, sem a magánéletben, akkor engem sorozatban miért érnek ilyen durva dolgok??!!



2017. dec. 11. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy elatkozva csak nem allsz ki magadert es talan kicsit tul johiszemu vagy.
2017. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ez nem átok! Ha nem segít senki se menj el terapeutához, de ezt a elhetőséget csak végső ezerben válaszd! Előszőr is áll pozitívan mindenhez! Tanult meg,h így az emberekben nem lehet megbízni, nagyon kevés ember van aki tényle megbízhetó és nem kétszínű.

Ha kapsz egy lehetőséget ne éled bele magad, mert lehet, hogy nem kapod meg. Ne legyél ilyen magába forduló ember. Férfi vagy nő agy???

2017. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egy hülye nő vagyok, harmincas csaj.


nincs pénzem pszichológusra.


én próbáltam pozitívan hozzáállni, hónapok, évek óta, de elfogyott az erőm.


már nem hiszem, h. jobb lesz.


kiégtem, a stressztől kikészültem, egyszerűen elegem van, elmondani nem tudom, milyen szarul vagyok, és nem látom a kiutat.

2017. dec. 11. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Miert nem tanulsz ezekbol az esetekbol hogy legkozelebb el tudd kerulni oket?


Amiket irtal az elofordul mindenkivel, sot meg rosszabbak is.

2017. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
írhatok valamelyikőtöknek privátba??
2017. dec. 11. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, irhatsz.
2017. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Írhatsz persze
2017. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye! Ide is írhatsz:)
2017. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul,hogy megtapos bennünket az élet.Mindenképp jó lenne szakemberhez fordulnod,ha van vaamennyi félretett pénzed érdemes lenne havonta egyszer elmenned pszichológushoz vagy mentálhigiénés szakemberhez.Hidd el sokat segitene,hogy kijöjj az elakadásból.
2017. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi olyan fontossá a rózsádat.

Az emberek elfelejtették ezt az igazságot.

2017. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!