Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tényleg van okom...

Szerintetek tényleg van okom arra gondolni hogy megvagyok átkozva?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 21 éves lány vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Nos ezalatt azt lehet érteni hogy még csak az első csókom sem volt meg, és nem is beszélgettem senkivel. Keresem a miérteket de sajnos nem jövök rá hogy miért pont velem történik ez. Kezdeményezni nem fogok soha nem olyan típus vagyok, és erről nem is beszélek senkinek mivel szégyellem nagyon! Volt egy idő míg fel adtam elengedtem ezt a dolgot de úgyse fordult a helyzet másképp..
2023. ápr. 13. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Másfél hónap múlva 27 éves leszek és nekem se volt még csak randim se, akkor én mit mondjak?
2023. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

"Keresem a miérteket"

"Kezdeményezni nem fogok soha nem olyan típus vagyok"


Hát, öhm... Ne keresd tovább! :D


Amúgy valószínűleg annyi az oka, hogy az igényeid az egekben, de egy szalmaszálat sem tennél keresztbe a célért. Ez nem átok, hanem döntés.

2023. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is :((((
2023. ápr. 13. 01:03
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: Igen talán régen az egekbe volt az igényem de azóta több mint a feléből le adtam és igazából csak boldog akarok lenni….
2023. ápr. 13. 01:04
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

#4: Mindenki csak boldog akar lenni... Úgy tűnik, a leadott igények is elég magasak.

Pl. van olyan 100 kilós lány ismerősöm, aki hajat sem gyakran mos, de azért kigyúrt, helyes srác kéne neki.

2023. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elátkozva csak valamit rosszul csinálsz a párkapcsolatban. Próbálj meg nyitottabb lenni és ismerkedj!
2023. ápr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Torodj a kulsoddel tobbet. Hozd ki a maximumot. Szeresd magad.
2023. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs, mivel átkok nem léteznek.
2023. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok múlik az önbizalmon,az önértékelésen. Ha tele vagy bizonytalansággal magadat illetően,az meg fog látszódni a külső szemlélő számára is. Van olyan női ismerősöm,aki lehet nem egy matyó hímzés,de olyan magabiztos és sugárzó, hogy mindig van rá érdeklődés:) Az, hogy valakihez azért nem mennek oda és azért nem jön össze semmi,mert szép és félnek tőle, olyan nincs. Normális férfiak megemberelik magukat és kezdeményeznek. De a 21.században te is megteheted az első lépést, nincs azzal semmi baj. Buliban megismert fiút simán hívtam el randizni másnap és biztos nem nézett le emiatt.
2023. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy?
2023. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!