Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is azt érzi, hogy el van...

Más is azt érzi, hogy el van átkozva?

Figyelt kérdés

Most nem ilyenekről van szó, hogy 30 évesen szűz vagyok, meg anyámmal élek, hanem pont hogy igazából egy átlagember szemével nem lehetne gondom, viszont van bajom bőven.

Mindig rába szok.

Megyek vezetői beosztással kapcsolatban interjúra, beszarik az autó, majd félretolom és mennék tovább, de akkor meg a troli szarik be.

Vagy én vagyok az, aki az esküvője napján olyan bélgyulladást kap, hogy majd megdöglik, holott előtte minden rendben volt a beleimmel.

Meg rakás ilyen dolog.

Nem csak ilyen nagy volumenű, hanem kisebbek is.

Sokszor már nem is csodálkozom.

Gyakran jut eszembe, a "nem is én lennék".


2019. ápr. 13. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibát, nem te vagy a felelős a kialakult helyzetért.
2019. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet vagy hasonlókat kérezni és bizony történt már olyan, hogy mondjuk elmentem egy jelentős létszámú társasággal nyaralni, pontosan én kerültem abba a szobába, ahol nagyon rossz volt, senki másnak nem volt ilyen problémája.

Életem során sokszor fordult elő, hogy egymás után jöttek problémák nagy hirtelen mintha a világ azt akarná demonstrálni hogy "ez neked nem fog sikerülni".

2019. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.

Ez mondjuk nálam is megvan.

Olyanokat tudnék mesélni, hogy az eszem megáll.

32 éves vagyok, de ami nekem már kijutott....

2019. ápr. 13. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez neked probléma?

Akkor én inkább nem is kezdem el sorolni..

2019. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, hát tudnék én is rosszabbat, de nem akarok most ebbe az irányba elmenni, mert nem ez a lényeg.
2019. ápr. 13. 11:45
 6/12 anonim ***** válasza:
De ez a lényeg, mivel ez nagyon nem elátkozottság...eleve amiket írtál, nem éppen úgy hangzik, hogy el vagy átkozva...
2019. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor írd le mire gondolsz?

Mert szerintem te az a fajta vagy, akinek lételeme ez a "Bezzeg én".

2019. ápr. 13. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha se feleséged, se munkahelyed, se kocsid nem lenne..
2019. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó, de ebben is nagy munka van.

Nem csak úgy összejött.

Neked miért nincs munkád? Vagy feleséged?

2019. ápr. 13. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert szar diplomát szereztem és 24 éves pályakezdőként senki nem akar már alkalmazni. Innentől pedig meg vagy lőve, mivel nincs már pénzem, nem tudom átképezni sem magas, mert egy szakma is több százezer forintos kiadás...ha meg nem vesznek fel dolgozni sehova, nem tudok miből gyűjteni sem. Ez egy ördögi kör egész egyszerűen, amiből nem tudsz kilépni. Hiába mennék én bárhova dolgozni, senkinek nem kell 24 éves diplomás pályakezdő, mert ahova szakképzett embert keresnek, oda ez a diploma kevés, ahova pedig szakképzettség nélkül keresnek dolgozót, oda nem egy 24 éves diplomás pályakezdőt fognak felvenni, hanem inkább egy 18 éves, 8 általános végzett ürgét.

Feleségem pedig nyilván nincs, egyrészt egy munkanélküli senki vagyok 24 évesen, másrészt iszonyatosan ronda is.

2019. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!