Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs Magyarors...

Csak szerintem nincs Magyarország olyan nagy válságban?

Figyelt kérdés
Furcsának tartom, hogy mindenki kezében egy iphone 4 vagy 5 van, és valljuk be, hogy egyik sem kis pénz.(leginkább tiniknél látom ezt) Mindenkinek ott virít a lábán a converse vagy a vans cipő?! Rengetegen 20.000 ft-os parfümökkel fújdossák magukat?! Senki nem vásárol kínaiban csak plázákban?! Van olyan család, akik a nyáron háromszor mennek nyaralni (2 hét Görögország, 2 hét Horvátország, 1 hé párizs). Van olyan akinek 3(!) autója van!!! És még ezek után mondják sokan, hogy mekkora itt a válság, a fenéket!!!

2013. júl. 11. 19:55
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Azért néhányan egy kicsit normálisabban is kifejthetnétek a gondolataitokat, nem kell rögtön leharapni a fejem azért mert feltettem egy kérdést.
2013. júl. 11. 20:17
 12/38 anonim válasza:
70%
A baj az, hogy sok ember hitelre veszi a cuccait csak hogy menö legyen, még nagyobb baj hogy sokaknak ételre is csak hitelböl telik.
2013. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%
Most azért ne vegyek hitelre Iphone-t, mert sokaknak ételre kell hitel? Nehogy már... Ha megtehetem, megteszem. És nem menőség miatt, hanem minőségi telefon miatt...
2013. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mi sem vagyunk gazdagok. Anyukám fizetése 110-120 ezer, apukámé 150-160 ezer. Kaja mindig van az asztalon, van egy szép házunk, autónk. De iPhonera, iPadra nem telik nekünk sem. Nyaralni minden évbe szoktunk, van mikor belföldön, és van mikor tengerparton. A szüleim azok a spórolós fajták, feleslegesen semmire nem költenek. Ha kérek pénzt valamire, és a szüleim szerint "értelmes dologra" akkor kapok. Tiszta ruhám is van mindig. Gazdagok nem vagyunk, de szegények sem, átlagkategória.
2013. júl. 11. 20:23
 15/38 anonim ***** válasza:
96%
Én viszont kerülni fogom a hitelt mint a leprát amíg lehet. A legnagyobb anyagi baklövés az ha valaki olyasmit vesz hitelre (vagyis a kamatok stb. miatt összességében drágábban mintha előbb összegyűjtené a rávalót) ami nélkül tudna élni (szerintem). Mindig azt kell nézni hogy hosszú távon(!) mi éri meg és mi nem. De elég az OFF-ból.
2013. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
27%
Mit nem értesz azon, hogy KAMATMENTES hitel? Gyakorlatilag részletfizetés, csak igazolni kell, hogy tudod fizetni.
2013. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne a hitelről vitatkozzatok, hanem inkább ti is írjátok le, hogy mit gondoltok arról amiket a kérdésemben leírtam!
2013. júl. 11. 20:30
 18/38 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kérdező, hány éves vagy? A szüleid tartanak el, tőlük kapsz pénzt mindenre, úgy azért nyilván máshogy látod, mintha dolgoznál, rezsit fizetnél, gyerekeket nevelnél.

2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok.
2013. júl. 11. 20:34
 20/38 anonim ***** válasza:
60%
Na pont ezért mondom. 13 évesen még tök más képed van a világról. Mindkét szülőd dolgozik, nem is minimálbérért, olyan környezetben mozogsz, ahol mindenki viszonylag jól él. De hidd el, ettől még borzasztó sok a szegény ember, csak te nem találkozol velük.
2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!