Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs Magyarors...

Csak szerintem nincs Magyarország olyan nagy válságban?

Figyelt kérdés
Furcsának tartom, hogy mindenki kezében egy iphone 4 vagy 5 van, és valljuk be, hogy egyik sem kis pénz.(leginkább tiniknél látom ezt) Mindenkinek ott virít a lábán a converse vagy a vans cipő?! Rengetegen 20.000 ft-os parfümökkel fújdossák magukat?! Senki nem vásárol kínaiban csak plázákban?! Van olyan család, akik a nyáron háromszor mennek nyaralni (2 hét Görögország, 2 hét Horvátország, 1 hé párizs). Van olyan akinek 3(!) autója van!!! És még ezek után mondják sokan, hogy mekkora itt a válság, a fenéket!!!

2013. júl. 11. 19:55
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm szépen!:) Néhányótoknak nem kellett volna ilyen lenézően kezelni, de mind egy (pl. 22:29).
2013. júl. 12. 08:17
 32/38 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzáfűznék a dologhoz, hogy a gúnyos "beceneveket" hanyagoljátok. Attól, hogy fiatalabb vagyok nálatok még nem kell lenézni engem! Köszönöm.
2013. júl. 12. 11:14
 33/38 Neuhauser László ***** válasza:

Írtad, hogy havi majdnem 300.000 - ből éltek

Ez azért már egész jó pénz :)


Nos, a helyzet elég rossz, és válságos


Jóllehet, Te még nem tapasztalod, de nézelődj kicsit jobban, érdeklődj, stb...


Rengeteg ember van az országban, aki gürizik mint az állat, és mégis a létminimum alatt keres

(Létminimumként Magyarországon havi 60.000 ft / fő pénzt határoztak meg tavaly, kb. ennyi a minimálbér is, de egy közmunkás pl. jóval ezalatt keres (49.000 ft/hónap)

És rengeteg a munkanélküli is

Januárban kilométeres sorok voltak a munkaügyi központoknál - sok közmunkásnak dec. 31 - én lejárt a szerződése....


Áremelések, adó-, és járulékemelések, az emberek (főleg a szegényebbek) totális lehúzása a mélybe - ez megy manapság...


Az államadósság is hatalmas


Válság van, és így is marad, mert a "nagyok" nem éppen ellene tesznek, hanem csak még nagyobb válságba sodorják az országot



Az, hogy valaki hitelre vesz iPhone - t, az az ő "baja" , ha teheti, tegye meg

2013. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gondolkozzál el azon amiket írtál. Itt írod hogy apád mennyit keress meg hogy az any-ád mennyit keress. Bőven 200k fölött ami szerintem nem rossz pénz + hogy még nyaraltok is minden nyáron mindig van kaja stb. És akkor neked sír a szád mert hogy te olyan bölcs vagy jaj meg hogy szerinted nem igazán van itt válság a nagy f* szt nincsen nem 1 ismerősöm él meg havi 50 ezerből szint úgy én is. És akkor neked sír a szád hogy nincsen olyan ruhád??? Gondolkozzál már el magadon!!!! Én majdnem 2 hónapig áram nélkül éltem. Volt 2 hét mikor meleg víz se volt 6 éve nem voltam nyaralni. Utoljára is a Balatonon 1 napot. És azok alapján hogy egybe vetted a szüleidet merem feltételezni hogy még együtt vannak. És akkor kérdem én hogy mi a f* szra vagy te irigy vagy esetleg fel lázadva? Addig örülj ameddig van fedél a fejed fölött. Ja hogy te csak 1x mész nyáron nyaralni szegényke. Valahogy nem tudlak sajnálni. Cseréljünk helyet 1 hónapra ó bölcs kislány. De most majd ne gyere azzal hogy nem irigység. Akkor mi? Ha nem lennél irigy miért foglalkoznál mással? Ha a szüleid bőven az átlagot keresik meg még többet is. (Mi is jól éltünk elég jól 5 évvel ezelőtt és a te szerinted nem létező válságod miatt nem tudunk néha enni)
2013. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
10:09 : komolyan..van egy véleményem, oké neked is van elfogadom.. ha mar minden áron le akarod írni a véleményed akkor már szebben is tehetnéd.. attól mert nem egy véleményen vagyunk nem kell lehordani mindennek..
2013. júl. 17. 11:10
 36/38 A kérdező kommentje:
10:09 : te mondod, hogy én irigykedek..hát ne is haragudjál de a te írásodból is az irigység jön le:D
2013. júl. 17. 11:25
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
igen az enyémbe van irigység is ezt én fel vállalom de mérd össze az én helyzetemet és a tiédet. Fel kéne nőni.
2013. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
gyere a vasváriba!! oda jarok joo suli:D
2013. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!