Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs Facebookod?...

Miért nincs Facebookod? Facebook nélkül nem érsz annyit mint aki fent van az oldalon?

Figyelt kérdés

Akinek nincsen annak mi az oka, hogy nem csatlakozik?

Én nem vagyok fent és jópáran vannak akik ezt nem tudják hova tenni. Nem értik, idézem „hogyan lehet nélküle élni?”

Nem tudok "rendes" indokkal szolgálni, egyszerűen nincs rá szükségem. Ha lenne se használnám, ergo minek? Nekem nem hiányzik. Többen próbálnak rábeszélni mert: rengeteg dologról maradok le, könnyebb a kapcsolat tartás, jobban megismerhetjük egymást, a mai világban akár már ciki ha nincsen stb. Van pár dolog amivel én is egyetértek, de továbbra sem tudom elhinni, hogy nekem mennyire hiányzik. Amit nem tudtam azt eddig is megkérdeztem telefonon, e-mail-ben, a barátaimmal ha akartunk találkoztunk vagy telefonon beszéltünk. Ez mostmár egyre ritkább. Sok társaságban csak a Facebook a téma ehhez én ugye nem tudok hozzászólni. Ezek azok az okok, amik miatt elgondolkodok azon, hogy érdemes lenne regisztrálni. Viszont én nem szeretnék, mint mondtam nem érzem létfontosságúnak. Nem is használnám, ami miatt valószínüleg szintén csak csesztetnének. Nem szeretnék regisztrálni, ha majd szeretnék akkor fogok is, de nem akarok mások ráhatása miatt. Nagyon furcsa és valóban hátrányban részesül az aki nincs fent az oldalon? Érdemes lenne mások kedvéért regisztrálnom? Akinek szintén nincs, miért?

Válaszaitokat előre is köszönöm és bocsánat, hogy kicsit hosszú lett!



2013. júl. 12. 22:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nekem sincs, nem is lesz. Az indok egyszerű. Kisebb koromban anyuék nem engedték, most meg már egyrészt kedvem sincs hozzá, másrészt meg nyugodtan ki lehet röhögni, de a példaképemnek sincs, ezért nekem sem. Sokszor megkaptam már, hogy hülyeség, lemaradok mindenről, így nem is létezek, egy csomó fontos infót sokkal később fogok megtudni, mint ha lenne. Erre a válaszom általában annyi, hogy lehet. De ne felejtsük el, hogy volt élet előtte is, és attól, hogy pont Facebookom nincs, egy rakat más közösségi oldalam van. Instagram, Snapchat, Ask.fm, Skype, Viber, WhatsApp, Gmail stb. Bőven meg lehet találni, és emellett telefonom is van, sőt az utcán is járok, tehát ha valaki nagyon akar valamit, bármikor szívesen leülök egy kávézóban megbeszélni. Mondják sokan, hogy hülyeség, hogy elvből nem csinálok, de ez a saját véleményem, ha nem tetszik, nem kell kérdezni. Az osztálytársak meg tudnak nekem szólni, ha valami van. Sőt, ha beteg vagyok, eljut hozzám a lecke, Facebook nélkül is. Mások miatt meg nem fogok semmit sem csinálni, mert felesleges. Úgysem használnám. Akkor meg minek?

16/L

2016. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!