Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a zsidóságról?

Mit gondoltok a zsidóságról?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy mennyire rasszista a mai világ.

2013. szept. 20. 08:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%
Nekem semmi bajom a zsidókkal mint ember. Csak amit csinálnak.
2013. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy népcsoportot az egész világon gyűlölnek, csak jelent valamit!
2013. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanolyan emberek, mint a nem zsidók. Csak ma trendi mindenért őket hibáztatni.
2013. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom h engem hidegen hagy,ki zsidó ki nem.

Az ismerőseim is ezt az állaspontot képviselik.Ezzel szemben a csapból is az folyik h őket bántják, nekem már unalmas.

AZ viszont tény h pl egyetemi éveim alatt ők úgy klikkesedtek, hogy nem zsidónak esélye sem volt bekerülni a társaságukba,kinézték onnan.

2013. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%

Ami gong hogy ellopják a pénz minden országból :


Ötmilliárd forintból holokauszt-emlékhely . Miközben egész életüket végig dolgozó nyugdíjasok megfagynak ma Magyarországon.


Vagy ez a holokauszt kártalanítás szintén milliárdokból.


És még rengetek pénzlenyúlás.


Ez a Baj a zsidókkal.

2013. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

apám nagyon sokáig egy zsidó nővel élt együtt (30 év), na ő tudna mesélni.. ő volt az egyetlen nem zsidó, akit kénytelenek voltak azért elfogadni vmilyen szinten.

A csúcs szerinte az volt mikor egy vacsora úgy kezdődött h "mi szebbek vagyunk, mi okosabbak vagyunk, mi sokkal jobbak vagyunk".


Ez a zsidók véleménye rólunk magyarokról.

2013. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

5-snek: napokban hazafelé rádiókat kapcsolgattam, lánchíd rádión elkaptam egy beszélgetést: betelefonáló kérdezgette miért mi magyraok fizessünk már ki tudja hanyadszor kárpótlást, műsorvezető meg nem értette - kérdezgette de hát fizetnünk kell felmenőink bűnösök voltak, a németeknek már ne kelljen fizetni hisz ők már annyiszor exkuzálták magukat, de nem érti miért ne fizessenek a magyarok?


Amíg a rádióból ez jön, addig gáz van.

Még 100 év múlva is azért fogunk fizetni amihez a mi generációnknak semmi köze.

Ismerek olyat aki már sokadszor szedi be a kárpótlást olyan rokonai halála után, akiket nem is ismert, mert ő 50es születésű - de jól jön h mindig jön a pénz a háborúban megöltek után.

2013. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
Semmivel nem különbek mint a nácik voltak.
2013. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 MrPifta ***** válasza:
56%
nincs velük nagy bajom, csak aránytalanul sokat követelnek. Holokauszt kártalanítás 1-szer indokolt, nem minden évben.
2013. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!