Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt írja, hogy...

Ha egy férfi azt írja, hogy örül, hogy az élete része vagyok, az jelent valamit vagy csak szimpla kedvesség?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, mert ő külföldi, de egy SMS- ben írta,hogy : Bla Bla Bla ( a tobbi nem lenyeg) And Im happy That you are in my life.


Csak az érdekelne, hogy ti mondtok másoknak ilyeneket csak ugy,mert olyan passzba vagytok, vagy jelent részletekről valamit?


Bocsi, telorol írok

28/L

34/F


2013. szept. 24. 02:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Találkoztál már ezzel a külföldi pasassal? Mert ha csak ilyen netes ismerkedés, és ezekkel a frázisokkal bombáz, elképzelhető, hogy esetleg egy internetes csalóval van dolgod (vagy, egy nyíltszívű emberrel, akit én soha nem fogok megérteni, mert paranoid vagyok)
2013. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

utolsó : ez már para felsőfokon....amúgy igen,találkoztunk.de ismétlem,NEM Ő a téma,hanem,hogy TI kinek és miért mondtok ilyet.Téma lezárva.


köszönöm a válaszokat !

2013. szept. 24. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!