Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt írja, hogy...

Ha egy férfi azt írja, hogy örül, hogy az élete része vagyok, az jelent valamit vagy csak szimpla kedvesség?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, mert ő külföldi, de egy SMS- ben írta,hogy : Bla Bla Bla ( a tobbi nem lenyeg) And Im happy That you are in my life.


Csak az érdekelne, hogy ti mondtok másoknak ilyeneket csak ugy,mert olyan passzba vagytok, vagy jelent részletekről valamit?


Bocsi, telorol írok

28/L

34/F


2013. szept. 24. 02:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Uh, 61 százalékos vagy? Akkor ez mindent megmagyaráz . Csak jól éreztem, hogy csökkent képességű vagy. 61 :-D
2013. szept. 24. 04:38
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, mondunk ilyet! Akkor is része valaki az életemnek, ha havonta beszélek vele néhány szót. Tartom vala a kapcsolatot, számon tartom, hogy létezik. Persze ez egy "szükséges rossz is lehet, de akkor is "része" az életemnek. Ez nem szerelmi vallomás, de általában pozitív értelemben használjuk!
2013. szept. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De te ezt meg is írod neki, hogy örülök, hogy az életem része vagy?...


Mert A leirtakbol nem ez jön le, hanem inkább az hogy elmagyarazod nekem,hogy ki mikor része vki életének.. Az olasz tanarom is az eletem resze de nem irom meg neki hogy orulok hogy ...........De köszönöm az első választ a kérdésemre !

2013. szept. 24. 04:58
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja es ment a zöld kéz, koszi ! :-)
2013. szept. 24. 04:58
 15/22 anonim ***** válasza:
Csak annak írnék, mondanék ilyet, akivel igazán meghitt, bizalmas kapcsolatban vagyok. Egyébként csak hiteltelen, üres frázis. Azt pedig csak Te tudod, milyen mély a kapcsolatotok, távolságtól függetlenül.
2013. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én mondtam, de megbántam.
2013. szept. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Valóban nem írnám le ezt a mondatot senkinek, de igaz, ha jobban belegondolok nem csak a szerelmemmel kapcsolatban gondolnék ezzel a mondattal, hanem akár olyan emberre, aki fontos az életemben legyen az akár nő akár férfi.
2013. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Az értékelésekre ne adj, ne ítélj előre, mert sokan csak trollkodnak és tényleg mindenhol lepontozzák az embert! Én nagyon ritkán írok olyan választ, ami tényleg vitatható és ellenséges, mégis itt tartok 69-en. Pedig véleményem szerint a legkörültekintőbben és a részemről legteljesebb választ adom mindenkinek.


A kérdéshez szólva az ilyen ígéretek csak addig tartanak, amíg szeretik egymást az emberek. Sajnos ilyenkor gondolkodás nélkül mondunk olyanokat, ami talán sosem fog valóra válni. Természetes, hogy szeretem a barátnőmet, és azt mondom, vele leszek, örülök h az életem része, de bármikor történhet olyan dolog, amitől megfordul ez a helyzet, és már nem leszünk egymás részére tökéletesek. Örülj, míg ezt írja neked, szerintem komolyan gondolhatja. Jelenleg. Később mi lesz? Majd ráérsz akkor gondolkodni rajta, ne kételkedj sosem.

2013. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szép válaszokat!Nem,semmi esetre sem gondolom,hogy (mint ahogy egy korábbi válaszoló is írta) ez egy bármiféle "vallomás" lenne,ami a szerelemmel lenne összefüggésben,pusztán függetlenül mindentől és mindenkitől,nekem ilyet soha nem mondott senki,és megakadtam ezen a mondaton,majd elgondolkodtam.Mások természetesen mondtak másféle dolgokat,de ez mégis olyan jóleső volt a maga egyszerűségében.Én túl zárt vagyok ahhoz,hogy ilyeneket mondjak boldog-boldogtalannak,és adódott a kérdés,hogy másoknál ez hogy megy.Beindult a női agyalás.


utolsó válaszoló :

ítélkezni nem szép dolog,tudom,de közted és a 61 százalékos közt ég és föld a különbség.Én az olvasottak után valóban nem csodálkoztam,és most sem csodálkozom.Jogosan írtam.Te viszont értetted a kérdést,és hasznos választ is adtál.Miért gondolnám,hogy csak mert 69 százalékon vagy,akkor az tuti jogosan van úgy?Mert amit írtál az elején,az teljesen igaz,tudom,de a te kommented teljesen "épkézláb " volt,meg se néztem hány százalékon vagy,csak miután elolvastam,mit írtál,hogy képben legyek a leírtakkal.:)

2013. szept. 24. 09:13
 20/22 A kérdező kommentje:

16-os :

Miért?

2013. szept. 24. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!