Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Csak engem...

Miért van ez? Csak engem szekálnak mindig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, csak van pár lányos vonásom. És mindig ezzel szekálnak. Akikbe megbíztam azok is le b*ziztak, és elárultak. Már alsós korom óta folyamatosan csinálják, pedig már 2 barátnőm is volt. Miért van ez? Ha mondom, hogy rólam ez le pereg akkor még jobban folytatják, régen még vágdostam is magamat is emiatt...
2013. okt. 31. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

főiskolán egyik csoporttársamnak is ilyen magas hangja van, már pár éve együtt él a barátnőjével

az elején furcsa, szokatlan volt a hangja, a beszédstílusa, de aztán megszoktam, nagyon bírom, tök jó fej :)

amint bekerülsz egy új társaságba, változni fog a helyzet

fogadd el magad, te ilyen vagy, hozd ki belőle a legtöbbet, és ne törődj másokkal

2013. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vedd poénra, játssz rá, tedd viccessé a hangoddal a szitukat. Próbálgasd, rá lehet érezni ;) Ha sikerül, nagyobb lehet a sikered, mint amekkorának most érzed a "kudarcod".
2013. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!