Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életedben...

Volt már olyan az életedben ami bele illett volna egy filmbe?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Te csak egy prostituált vagy, de a nagy nehezen összeszopott pénzedet elvette a svájci rendőrség :DD

Te vagy az idióta.

2013. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ha szerinted csak szopással lehet pénzt keresni.


Ez a te bizonyítványod. Ennyi eszed van. :D

2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
És az én ellopott tárgyaim után fizetett a biztosító. Neked mi mindent kellett tenned, "mennyit nyeltél" mire újra összeszedted azt a pénzt, amit a rendőrségen elkoboztak? Te kis senkiházi. lehet, hogy valamelyik rokonod tört be hozzám, ti stricik, prostik, tolvajok, nagyon összetartó kis társaság vagytok. Méghogy isten nem ver bottal.. én azóta mondom, Svàjcban élek, méghozzá jól, te meg azóta is pisiszagú idegeneket elégítesz ki fillérekért, ugye? Idióta.
2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor mesélj, mivel kerestél össze többszázezret, Svájcban, amit elkoboztak? Miért turkáltak a rendőrök a pitchádban? :DD Én gratulálok neked ehhez a csodás karrierhez...
2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elég szar életed lehet Svájcban, ha ismeretlenül ilyeneket írogatsz. Ráadásul a stílusod is hagy némi kívánnivalót maga után.


Szingapúrban élek és nem hiszem, hogy nálam jobban élsz. :)

Továbbá nincs szükségem arra, hogy ismeretlen senkik butaságaira válaszolgassak.

Hogy miből volt pénzem, ahhoz semmi közöd. De igencsak korlátolt ember vagy, ha a prostituáltságnál tovább nem látsz. De hát éppen ezért élek én ott, ahol, te meg takaríthatod a svájciak koszát.


Talán pont te prostituálódtál ott, mert úgy tűnik nagyon jól mozogsz a témában. Pisiszag meg stb...

Jó ég, miken mehettél keresztül.


Nekem csak ez az egy rosszul végződött sztorim volt. Ki is lettek küszöbölve a hibák. Téged viszont nagyon helyben hagyhatott valaki, ha ennyi düh és ocsmányság van benned.


További szép estét! Azért ne húzd fel magad túlságosan, mert sokat elárultál magadról már így is.

2013. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze, Szingapúrban... biztosan te vagy a jegybankelnök =)

Tudod kislány, csak mosolyogni lehet azon, ahogyan itt szépíteni próbálod a helyzetet. Egy frappáns visszavágást nem tudsz összehozni, csak átkozódsz, kárörvendezel és próbálod magadat nálam jobbnak feltüntetni. Jól van, nem bántalak tovább, úgy teszek, mintha elhinném az összehordott butaságaidat, van neked elég bajod...

2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az a jó az internetes kommentelésben, hogy minden itt áll feketén-fehéren.


Olvass vissza, hogy ki kezdte el szidni a másikat stb...


Az életemben meg továbbra se akarj turkálni. Semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok Szingapúrban, mint ahogy ahhoz sem volt, hogy hol élek, csak annyira nagy mellénnyel vagy a Svájci önmagaddal, hogy gondoltam kicsit leiskolázlak.


Bajod meg neked lehet, de rendesen.

További szép estét!

2013. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És szerinted ebből áll a leiskolázás, hogy vaktában vagdalkozol? Szerinted ettől tűnsz szellemileg többnek, emberileg jobbnak, hogy annak örülsz, ha betörnek valakihez, majd felváltva hol prostitúcióval, hol takarítónőséggel "vádolsz" majd pszichológust kezdesz játszani és kifejted, hogy szerinted lelkibeteg valaki? EZ lenne a leiskolázás? Hát te ostobább vagy, mint gondoltam. Sajnálom, hogy szóbaálltam veled, gondolhattam volna az első kommented után -amikor közölted, hogy egy egész nép tahó, csak azért, mert egy bűnözővel nem bántak királynőként a börtönben- hogy úgyis annyira korlátolt vagy, hogy nem tudod majd felfogni, ha szólok: csak veled bánnak úgy, mert te azt érdemelted. Nem létezik, hogy hétmillió ember szemétláda, de te ezt úgysem értheted a kis egyszerű agyacskáddal. Kérlek ne válaszolj, unalmasak a hazugságaid.
2013. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!