Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negatív reklámok, Ti nem unjátok?

Negatív reklámok, Ti nem unjátok?

Figyelt kérdés

Belépsz egy hírekről szóló oldalra és önlenek rád a negatív töltetű tartalmak. Baleset, gyilkosság, ritka betegségek... Aztán tovább mész, ott meg a szex jön mindenhonnan. Hogyan csábíts, hogy néz XY sztár ruha nélkül, levetkőzött ezmegaz... Mész tovább, ott meg emberek ócsárolják egymást a politika miatt... aztán ha még ez nem elég van pár felugró ablak, ahol buzdítanak hogy vedd meg a szuper terméküket, mert most baromi olcsón hozzájutsz.... mindegy mi az, csak vásárolj.

Ez a média. Én már nagyon unom. Alig lehet normális témákat találni lassan, ahol az emberek nem ilyen dolgokkal foglalkoznának.



2013. nov. 18. 07:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a média az utcáról összeszedett primitív emberek igénytelen,bohém,erkölcstelen életviteléből csinál óriási pénzeket...visszatérve,neten nem is olvasok híreket,mert nem érdekelnek...attol nekem nem lesz jobb,ha más szörnyűségeit olvasom,vagy látom,akár akarok akár nem.....
2013. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

dehogynem. de pont ezért nem olvasok hireket, nem nézek tévét. azota boldog vagyok. ha valamit meglátok neten egy érdekes cikket akkor azt veszem észre nem a mellette levö szennyet.egyszerüen nem az ugrik ki nekem hanem a jot veszem észre. és igy nem is tud idegesiteni. az idegesit mikor az emberek ezt szajkozzák. pl te is. ha zavar ne nézd szürd ki, fogadd el. én nem sirok rajta egyszerüen nem érdekel.

azzal h ezen panaszkodsz ugyanugy energiát adsz neki.felturbozod magad és már embereket is.


nagyon sok tudatos ember van már akinek rég nincs tévéje.régebben mindenkinek volt. ma már inkább kidobják eladják az emberek azt veszem észre.és jol teszik. a média meg ezerrel kapaszkodik a meglévökbe. és igy is lesz amig van aki nézi.


egyszerüen ne törödj vele. fantasztikus szabadság!

2013. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem muszáj elolvasnod!
2013. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. M o jobban teljesit (hazudj meg...)

2. Lidlis mondom megegyszer....

3. Aldis pi..... ak...

Ezek irritallo reklamok.

H miert nezem hallgatom?

Paapir munkat vegzek, sokszor van ures ido, megy a tv radio.

Otthonit elajandekoztam amugy, filmet sem erdemes nezni, mett reklam meg h miket kivagnak belole, csak h a mocsoknak is jusson ido, csak nezzetem meg a kedvenc filmetek dvd n meg mondjuk cool tv n.

2013. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!