Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az...

Miért utálja mindenki az Éjjel-Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Én azt szeretem benne, hogy a rossz szereplők mindig elnyerik a büntetésüket, nem úgy, mint a valóságban...ezzel szerintem jóra tanítja a sorozat az embereket.

2013. nov. 25. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan, az Anyátok Közt is ilyen!
2013. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy szerinted milyen nevelő hatása van, hanem az, hogy a fiatalok mit szűrnek le az egészből, ami bőven túlmutat a nevelő hatáson.

Ráadásul ha ez ténylegesen sok fiatal jövőképe, akkor nagy bajban vannak.

2013. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
És igen, ilyen a Barátok Közt is.Egyik sem sokkal jobb a másiknál.
2013. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#10


Gyakorlatilag az ilyesmit csak a hozzád hasonló hozzáállású embereknek lenne szabad nézni.

2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
Undorító, népbutító sz@rság, egy hányadék az egész kb... Jóra tanít? Be vagy rúgva?
2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer láttam a BEMUTATÓJÁT a tv-ben 2 reklám között, ami végképp meggyőzött hogy ezt én nem is akarom látni.
2013. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
mert igénytelen,eitkátlan,erkölcstelen szemétrevaló..olcsó iskolázatlan,börtöntöltelék zsi.drákság az egész,jóccakát!
2013. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Anyám nézi ezt a xart, én meg úgy is látom, ha nem akarom, mert a konyhában van a TV. 10-szer elmegyek előtte, de 8-szor biztos hogy veszekedés / ordibálás van benne. Na most a kérdésem: Ez mit is tanít pontosan? Hogy hogyan veszekedjünk? Anyámat már átnevelte a média, a többiek meg még tudnak gondolkozni.

A másik dolog pedig amikor az iskolában ez a téma, hogy ez lefeküdt ezzel, az megcsalta amazt, a harmadik ezt meg azt csinálta, stb... De kit érdekel?

2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18 É N Budapest nélkül is ez lenne a téma...


Amúgy arra értem a társadalmi nevelő hatást, hogy aki bántja a másikat, azt később jól megszívatja az "élet". Ott van pl Rita, mennyi szemétséget csinált és a végén hogy megszívta. Vagy Kristóf. Bár magyarázhatom, úgyse nézitek és úgyis csak a sz@rságot szűritek le belőle. Amúgy kezdetben, amikor belenéztem, nekem se tetszett, de valahogy érdekes volt és ott ragadtam:)

Szerintetek hogyha nem egy bulizós világban játszana, akkor ki nézné?

2013. nov. 25. 22:03
 20/28 anonim ***** válasza:
37%
Eddig ötször, hogy ha belenéztem. Komolyan mire tanít? Mindenki megvolt mindenkinek. Egy szőke hajú csaj idő hapsikkal fekszik le a pénz miatt. Tényleg tanít. Egyébként meg trágya az egész.
2013. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!