Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a bosszúról?

Ti mit gondoltok a bosszúról?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdem, szerintetek helyén való-e vagy sem?

2013. dec. 7. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvenc mondásom: Ahogy az emberek bánnak veled, az az ő karmájuk, ahogy te reagálsz rá, az a tiéd.
2013. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

nem élek vele. amióta a sors bebizonyította, hogy tud igazságos is lenni, azóta rábízom a dolgokat.


volt egy kis szemétláda a suliba, aki folyamatosan beszólogatott hogy milyen randa kövér vagyok, rengeteget bőgtem miatta, nyomasztó időszak volt az életemben. persze ez is segített abban, h megerősödjek, és butaság volt akkor ezt úgy felvenni, no de egy 14 éves lánynak, nagyon alá tudja ásni az önbizalmát egy ilyen.

az élet persze nem hagyja büntetlenül a bűnöket. ennek a mocsoknak pár évvel később viszonylag fiatalon meghalt az apja, akit nagyon szeretett. a fickót valamennyire sajnálom, a fiát viszont egy cseppet sem. remélem legalább úgy szenvedett mint én anno mikor gonoszkodott velem...

2013. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Te sokkal undorítóbb vagy mint az a srác, aki beszólogatott neked. Szerinted egyenlő az, hogy b*sztat, mert dagadt vagy (amin egyébként tudnál változtatni, ha nagyon akarnál, de sírni könnyebb), minthogy meghal valakinek az apja? Az lenne egyenértékű ha valami hormonbetegség miatt elhízna, valami ilyesmire számítottam. Te nem vagy teljesen százas..
2013. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Te tényleg nem vagy normális! Attól hogy szivatott, az nem büntetés, hogy meghal valakij! Abban egyetértek, hogy a sors, majd meg adja neki a büntetést, de ez nagyon gusztustalan, amit mondtál! Senki nem érdemel ilyen büntetést. Az élet sokkal keményebb, valaki sokkal nagyobb bűnt követ el, mint a te osztálytársad, akinek annyi bűne volt, hogy szivatott... Kiállhattál volna magadért, és nem szivat tovább!
2013. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy gondolom, hogy a bosszú önmagában egy nem emberhez méltó cselekedet, viszont szerintem vannak olyan helyzetek mikor kifejezetten szükséges.
2013. dec. 9. 17:37
 16/16 rda85 ***** válasza:
Szerintem meg hidegen tálalva a legédesebb.
2014. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!