Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy úgy élhessek...

Mit tegyek hogy úgy élhessek ahogy én akarom, és ne úgy ahogy a tesóm vagy bárki más elvárja? 21F

Figyelt kérdés
Boldogtalan vagyok!

2013. dec. 7. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez a helyzet, mióta a saját munkámmal, egyetemi kutatásaimmal foglalkozom, nem próbálnak meg irányítani, mert elértem azt, hogy egyenlőként kezeljenek, felnőttként. mesélj nekik arról, amit tanulsz, amit csinálsz, ami fontos neked.. Akkor látják, hogy már te is felnőtt ember vagy..
2013. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben reménykedem,h mostmár talán "felnőtt"leszek a szemükben,meg nagy terveim vannak az egyetemmel is,és az egész élettel egyaránt.Köszönöm a választ:)
2013. dec. 8. 17:44
 13/14 anonim ***** válasza:
A 30 éves tesóddal élsz egy szobába? Neki mért nincs már külön élete? Szerintem már az jó lenne ha saját szobád lenne.
2013. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azért mert életképtelen,azért!!azt sem tudja mit jelent élni!megfelel neki a komfortzóna!
2013. dec. 23. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!