Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit a szüleid...

Van olyan dolog amit a szüleid megtiltottak, nem engedtek csinálni, és évekkel később is vágysz rá, vagy csak egy idő után döbbentél rá hogy már lehetne?

Figyelt kérdés

Még mindig emlékszem bizonyos játékokra, magazinokra amiket nagyon szerettem volna kiskoromban de nem kaphattam meg mert a szüleim szerint hülyeség volt. Úgy érzem hogyha lenne rá pénzem tuti megvenném magamnak (persze ha gyerekem lenne odaadnám neki).

A mai napig szeretem a plüssöket, ha megyünk valahová és lehetőség van szuvenírként venni valamit szinte mindig egy aranyos állatkát választok. Szülinapomra is sokszor plüssállatkát kértem, pedig már nem vagyok abban a korban...

Volt egy gyűjthető széria egy másik játékból, ilyen icipici kis dolgok, egy barátnőmmel velük játszottunk olyan 9 évesen. Neki volt egy ami nekem nagyon tetszett, és én még azután is mikor már nem játszottunk velük kb. 2 évig gyűjtöttem őket, abban a reményben hogy nekem meg lesz az az egy. Nem lett meg, és az idő elteltével kezdett egyre cikibbé válni hogy ilyeneket kérek a születésnapomra, karácsonyra. De ha lenne pénzem rá biztos megvenném..


A másik, hogy az osztálytársaimnak mind tök csinos ceruzáik meg tollaik voltak, mindig is irigyeltem őket, nekem ugyanolyan "unalmas" fajtát vettek minden évben, most viszont van egy egész gyűjteményem mindenféle állatos, gyümölcsös, színes, mintás, csillogós, illatos írószerből, alig győzöm használni őket.


A szobámat olyan 12 évesen szerettem volna kidekorálni (rajzokat meg képeket feltenni a falra) de nem engedték valamilyen okból, aztán pár év múlva kiderült hogy már lehet. Ekkor elkezdtem minden újságból, papírfecniből posztereket gyártani, kivágok minden kicsit is tetsző képet reklám újságból, ragasztok stb...


Még rengeteg ilyen dolgot tudnék felsorolni... A legtöbb ilyen gagyi lényegtelen dolog, és mégis szeretném őket.. Mással is van ilyen?

Ez normális?


16/L



2014. jan. 1. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az angyalka jelmez alapja egy ministráns ruha volt, szárnyat nem tudtam szerezni sajnos, glóriám pedig egy ezüst boából volt hajlítva dróttal :D


de tiltotta még az acélbetétes bakancsot is, a mai napig nem szereti, a piercingeket, fekete körömlakkot úgy szint.

anno (volt vagy 14-15éves) 2-3 évet könyörögtem neki, mire kaptam egy mp3lejátszó (ami a mai napig jó), de azt is csak hosszas unszolás árán.

sosem kértem akkora nagy dolgokat, tudtam, hogy vannak fontosabb dolgok is amikre kell pénz, de az zavart, hogy mamáktól, rokonoktól kapott alkalmi pénzeket sem rám fordította....de a rokonoknak meg úgy lett előadva, hogy igen...

2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!