Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen hol tartasz/tartottá...

25 évesen hol tartasz/tartottál az életben?

Figyelt kérdés

Tanulás?

Párkapcsolat? Gyerek?

Munka?

Lakás? Autó?



2014. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Férjem volt, két gyermekem, saját lakás (nem örökölt,hitel nélkül). Két sulit végeztem.
2014. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%

Tanulás: Pont 25 évesen fejeztem be a jogi egyetemet

Párkapcsolat/gyerek: nem volt és most sincs

Munka: akkor még nem volt, mint mondtam, épp akkor fejeztem be az egyetemet, nem tudtam rögtön elhelyezkedni. A következő "életévem" elején lett állásom

Lakás, autó: nem volt és most sincs


28 vagyok most.

2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
94%

25 évesen


tanulás: francia diploma és egy magyar (himi-humi kommunikácios) diploma, plusz 2 nyelvvizsga

párkapcsolat: inkább pár kapcsolat :D (kapcsolat 26 évesen, 28 évesen házasság

munka: volt, van (külföldre készitettem illusztráciokat, jelenleg meg külföldön is élek)

lakás, auto: saját lakás igen, (auto 27 évesen lett)


most vagyok 29

2014. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
94%

Akkor jöttem haza Franciaországból. 26 vagyok most.

Egyetemet elkezdtem érettségi után, de abbahagytam félév utân, mikor kimentünk az akkori párommal. Most levelöre járok, más szak, szeptembeben kezdtem csak, szòval van még hátra.

Párkapcsolat miòta hazajöttem (részben szakìtás miatt) nem nagyon alakul ki. Jò lenne már valami komoly... gyerek nincs

Munkám van, véletlen alakult, de imádom, ês nem fizet rosszul

Lakás van, autó van. Saját, öneröböl, a kinti keresetböl. De sok spòrolás árán.

Néha ùgy érzem mindenem megvan, néha ùgy hogy semmim... attòl függ honnan nézzük :)

2014. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%

Tanulás : érettségi + egy okj

párkapcsolat gyerek nincs

munka: Ausztria, elég jól fizet, itt is élek

1 ház 1 autó 1 motor van jelenleg.

2014. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
83%
27 leszek májusban. 25 évesen mentem férjhez 5 év után, akkor picit több, mint 1 éve dolgoztam a jelenlegi munkahelyemen. Gyerek sajnos azóta sincs. Addigra elvégeztem egy OKJ-s szakmát. Lakás nincs, most kezdtünk el gyűjteni rá, albérletben élünk gyakorlatilag 6,5 éve lassan. Jogsim nincs, csak a férjemnek, remélem jövő ilyenkor már lesz autónk is.
2014. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

24 múltam.

Egyetemre járok még, 1 év múlva lesz meg a tanárszakos diplomám.

Barátom van 10 hónapja.

Munka nincs, de tanulás mellett nem is tervezem. Nyáron szoktam dolgozni, már ha találok mit.

Lakás önálló nincs, de nem is kell, mert nagy házban élünk családommal, nem tervezek elköltözni. Autó van, örökségből.

2014. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:

25 éves koromban megvolt az első diplomám, akkor volt két éves az első gyerekem és akkor mentem vissza dolgozni. 3 éve voltam férjnél. Jogosítványom volt, autóm, lakásom volt, de ezeket nem magamnak kerestem meg hanem a férjem, illetve kaptam szülőktől, nagyszülőktől is anyagi támogatást.

Jézus, de rég voltam 25 :(

2014. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:

Most lettem 26, engem is foglalkoztat a kérdés:) tavaly ezek voltak:

Tanulás: meglett a 2. diploma

Párkapcsolat: akkor 5,5 éve voltunk már együtt, most 6,5 éve, hamarosan házasodunk.

Gyerek: nincs, de pár év múlva már jöhet:)

Munka: tavaly volt teljes állás, 19 éves koromtól már el kezdtem dolgozni egyetem mellett, ebből kb. 2,5 évig teljes állásban, a többi részmunkaidőben, vagy havonta pár alkalommal. Jelenleg nincs, befejztem most egy OKJ-s képzést (vicces a 2 diploma mellett, mi?:D), most ezzel fogok elhelyezkedni, mert erre van kereslet, még az állásjelentkezés és interjúzás résznél tartok, néha bejön 1-1 alkalmi munka.

Autó: vőlegényemé van tavaly óta, jogsim van, de egyelőre nem vezetek.

Lakás: egy negyedrészt örököltem egy lakásból, de egyébként albérletben élünk együtt már 3. éve.

2014. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

25 évesen én itt tartottam


Tanulás? - Addigra szereztem szakmát és 7 éve dolgoztam már.

Párkapcsolat? Gyerek? - férj és 1 fiú gyermek aki akkor volt 3 éves

Munka? - Folyamatosan volt munkán, egészen 17 éves koromtól kezdve. Azóta is folyamatosan dolgozom.

Lakás? Autó?- Lakás volt, autó nem, mert nem volt jogsim.

2014. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!