Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen hol tartasz/tartottá...

25 évesen hol tartasz/tartottál az életben?

Figyelt kérdés

Tanulás?

Párkapcsolat? Gyerek?

Munka?

Lakás? Autó?



2014. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
IV. éves voltam az orvosin, akkoriban heti-két heti szinten más barátnőm volt, így ezt nem igazán tudom komoly párkapcsolatnak nevezni, azon gondolkoztam hogyha doktorrá avatnak akkor lelépek Amerikába ami össze is jött, egy 2+1 szobás lakásom volt a Nagyerdőn Debrecenben amit szüleimtől kaptam amikor felvettek az orvosira és egy BMW 318d autóm volt amit nagyszüleim vettek újonnan. Ez 2006-ban volt, azóta megnősültem, a nevezett lakást eladtam mikor kijöttem az Államokba, a kocsit pedig az öcsém kapta meg mivel nem hoztam magammal és amit sikeresen tavaly totálkárosra tört, azóta egy Cadillac Escalade-om van. Évente 2 hónapot itthon vagyok Debrecenben szüleimnél a családommal (most is jelenleg, még 3 hétig aztán megyünk vissza). Nagyjából ennyi.
2014. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
45%
Nem az a fontos hol tartasz...AZ ÚT A LÉNYEG !!!!
2014. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

1 diploma

Párkapcsolat, gyerek nincs (nem is kell az elkövetkezendő 10 évben)

Van, logisztikus, jól fizet

Lakás van, jogsi van, autóra gyűjtök.


25L

2014. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Tanulás: diploma van (tavaly óta) és útban még egy okj.

Párkapcsolat: van, de nem rég óta. Gyerek nincs.

Munka: nincs (egy éve keresek).

Lakás, autó: nincs.

2015. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Volt egy diplomám, de folyamatosan tanulok azóta is. Párkapcsolatom akkor volt, most nincs már egy ideje rendesnek mondható kapcsolatom, gyerek sincs. Az egyetem óta dolgozok, már a 2. munkahelyemen. Lakásom van, ami részben örökség, részben törlesztem. Az autó nem létszükséglet számomra.
2015. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Akkor diplomáztam, abban az évben nem találtam munkát csak pár projektmunkám volt, mellette fejlesztettem az angoltudásom.

Volt párkapcsolatom de következő évben szétmentünk, azóta már férjem van. Gyerek idén jön.

Autóm nem volt, év elején még kollégista voltam és a szüleimmel laktam, majd egy ideig az exemmel albérletben de az elég szörnyű volt mert a tesója és barátnője a másik szobában lakott, ők pedig nem voltak épp kellemes lakótársak...

Most van munkám, van saját alkásunk, autónk... nem mondom, hogy gazdagok vagyunk, de ahhoz képest jobban állok.

2015. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

diploma van

munka van (szeretem)

lakás van (szülőknek köszönhetően)

párkapcsolat, gyerek nincs :/

2017. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 thepityu válasza:

2szakma (abbol 1hez ertek)

1 oreg de stabil auto

Krosszmotor

Parkapcsolat 8eve gyerek nincs

Masfel ev kulon lakas ,albiba , most anyosnal munka nincs celok nincsenek utkereses van sajna

2019. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!