Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen hol tartasz/tartottá...

25 évesen hol tartasz/tartottál az életben?

Figyelt kérdés

Tanulás?

Párkapcsolat? Gyerek?

Munka?

Lakás? Autó?



2014. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

tanulás:

meg kellett volna lennie a diplomámnak.. de még mindig niincs..csak rajtam múlik, mert a sulival végeztem, egész jó eredménnyel, csak nem írtam meg a szakdolgozatomat, tehát abszolváltam


Párkapcsolat:

25 évesen az esküvőnket szerveztük, de az esküvőn már betöltöttem a 26-ot, gyerek még mindig nincs


munka:

akkor még nem a szakmámban, de volt állásom. szerettem, az ex-sógornőmmel kellett dolgoznom, ami idegileg felőrölt. egy jobb ajánlat miatt eljöttem, de 2 szék közül a pad alá estem...még most sincs állásom (talán alakul az 5. fordulón is túl vagyok)


Autó

van egy olcsó öregecske autóm, szegény igen beteg, de hétvégén talán meggyógyítják, nagyon a szívemhez nőtt


lakás: nekem nincs, de a férjem sajnos örökölt 18 évesen, így albérletet nem kell fizetünk, lakástakarékot fizetünk 2-t, ha lesz állásom, akkor egy nagyobb lakás reményében, a gyerekvállaláshoz



így állok én

23-24 évesen már másképpen képzeltem el a 26-27 éves énemet, mármint most talán esetleg 30-ra elérem azt, amit 26-27 re kitűztem magamnak..

az élet másképpen hozta..


hogy is van a mondás?


"Ember tervez, Isten végez"

2014. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:

Most vagyok 27.

25 évesen még egyetemre jártam, 26 évesen végeztem az egyetemmel, diploma csak most nyáron lesz a kezemben. 1,5 éve van rendes, bejelentett munkahelyem, előtte csak alkalmiak voltak, némelyik rövidebb, némelyik hosszabb ideig. Párkapcsolatom most ért véget, nem szeretnék egyelőre újat, és ismerkedni sem, begubóztam.

Mesterképzést levelezőn szeptemberben kezdem. Kocsim van, a családomtól kaptam. Félretenni nem tudok, szobát bérlek.

2014. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Már betöltöttem tavaly,külföldön dolgozom,felsőfokú szakmám van,aránylag jól keresek,saját lakás? minek munkáltatóm fizeti.Párkapcsolat? jelenleg nincs szükségem senkire,de majd idővel,ja fogjuk rá.Autó? most adtam el :Đ
2014. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

26 vagyok most.


Tanulás?

Érettségi, szakma megvan és egy középfokú nyelvvizsgát most raktam le.(Nem vágyom olyan munkára amihez diploma kéne.)


Párkapcsolat? Gyerek?

Nincs/nincs


Munka?

19 éves korom óta dolgozok kisebb megszakításokkal. 1,5 éve külföldön.


Lakás? Autó?

Nincs, jelenleg egy szobát bérlek.

Később egy családi házat szeretnék építeni.

Autót 21 évesen vettem, 24 évesen eladtam, jelenleg nincs rá szükségem.

2014. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 MrPifta ***** válasza:

25 vagyok.


Mérnök vagyok, munkám során már körbejártam a világot, pedig csak 2 éve dolgozok. Ha itthon vagyok, akkor kényelmes dolgom van, és többet keresek, mint amennyit elköltök.

Párkapcsolat 7 éve van, de házasok nem vagyunk, Magyarországon nem lehetséges. Ugyanezért gyerek sincs. Most készülök autót venni.

Szép az élet! :)

2014. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

24 vagyok.


Tanulás? : érettségi, szakma, emelt szintű szakképesítés. Diploma nincs, nem is kell.


Párkapcsolat? Gyerek? : egyik sincs. Még legalább 5-6 évig nem akarom lekötni magam. Gyerek olyan 10-15 év múlva lesz, ha egyáltalán akarok majd.


Munka? : van, viszonylag normális keresettel.


Lakás? Autó? : saját tulajdonban egyik sincs. Autó használatra van, feleslegesnek érzem még egy sajátot is fenntartani.

2014. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

27 vagyok, de 2 éve nagyjából ugyanez volt a szitu:


Érettségi után 2 éves OKJ-s logisztikai képzés, plusz nyelvvizsga. Azóta egy dán cégnél dolgozom, igaz csak operátorként, de sikerült már több országba kijutnom ezáltal, amit nagyon élveztem. A fizu nem rossz, de lehetne több is persze.

Barátnőm 25 évesen még volt, azóta már nincs. 5 évet voltunk együtt. Gyerek nincs.

Lakás van saját szerencsére, autóra most gyűjtöttem volna, de mivel a saját szülőm kicseszett velem anno, amivel azóta is szívok, és ma kaptam egy levelet a NAV-tól, h 1.5 millióval tartozom, így nem lesz autó. Sőt befizetni sem fogom tudni, ez van.


"Szép" az élet. :)

2014. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Milyen jogcímen tartozok a szülőd hibájából a navnak??


Ilyen "apróságaim" mint nyelvvizsga jogsi, ecdl, érzékszerviminősítő vizsga..stb vannak pluszban



21

2014. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

jajj hááát akkor én is kiegészitem már :D

örökség révén van még egy fél házam, és egy fél lakásom.

van 2 szakmám, 2 diplomám és 3 nyelven beszélek.

külföldön élek, éltem, és 25 éves koromra nagyjábol 30 országba jutottam el :D autot most vettem 4 millioért... hitelem nincs (igen, ez már csak fricska-de attol még igaz, minek részletezni ilyen szinten...néhányan azt hiszik ez egy verseny...)

2014. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

A gőzölgő, híg sz@rtenger kellős közepén tartok jelenleg, és örülök, hogy nem hullámzik. Sajnos sehol se látok szárazföldet a látóhatáron, de viharfelhő annál több van.


Tanulás?


Van 3 szakmám. Egyikre sincs kereslet.


Párkapcsolat? Gyerek?

Nincs, nem is volt, nem is lesz. Nem vagyok önző, hogy egy rakás sz@r életbe még belerántsak +2 embert. Nem akarom mások életét tönkreb$szi.


Munka?

Szakmámba dolgozom kényszervállalkozóként, pénz nincs. Tengődöm, napról napra, hónapról hónapra. Szenvedek, hogy legalább 0ra kihozzam a hónapot. De szeretem csinálni, és ha még pénzt is keresnék vele, az lenne a Földi mennyország.


Lakás? Autó?

Lakás nincs, nem is lesz soha. Otthon lakom a szülőkkel. Autó van, 18. életévét töltötte az idén.

2014. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!