Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 évesen miért kezd el...

16 évesen miért kezd el mindenki inni?

Figyelt kérdés

Tudom, az a népszerű válasz erre hogy szegénykéknek gondjaik vannak brühühü... de én teljesen azt vettem észre hogy inkább azt hiszik menő inni, utána meg persze rászoknak erre az állapotra.

Most akkor helyes hogy szánalmasnak tartom a részeg kis p*csákat, vagy empátia hiányos sz*r ember vagyok?


(Mellesleg nem egy kihalt életű középkorú vagyok, hanem csak egy kihalt életű 17 éves, a saját korosztályomról írok és tudom miket csinálnak...)


2014. ápr. 30. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

16? Nálunk átlag 14 évesek kezdték(kezdtük). Igen, az ember eleinte azért iszik, hogy menő legyen. Eleinte nem tudja hol a határ, van, hogy csúnyán lerészegedik. Viszont sokan csak ürügynek használják a részegséget a hülyeségeikre. Én is voltam csatak részeg 14-15 évesen, annyira, hogy járni nem tudtam. Mégsem feküdtem le senkivel, vagy kezdtem vetkőzni nyilvános helyeken, vagy bármi ilyesmi amit a tinilányok hajlamosak a piára fogni. Nincs olyan részeg élményem, amit meg nem történtté tennék. Mert az értelmes embernek részegen is van valamennyi kontrollja, ami megakadályozza, hogy totál vállalhatatlan dolokat csinálljon. Vannak vicces meg durva emlékeim, de semmi olyan ami miatt a föld alá akartam volna másnap ásni magam.

Most 18 vagyok, tudom a mértéket, nem szokásom lerészegedni. Pedig szinte minden nap iszok, hétvégente többet is. De szerintem napi egy pohár bor vagy sör nem sok.

2014. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pont ugyanúgy akartam kezdeni a válaszomat, mint az előttem író.:D

Felénk sem 16 évesen kezdik. Én 14 évesen kezdtem, de a barátaimhoz képest már le voltam maradva 1 évvel...


Mindenki azt tart szánalmasnak, amit akar. Engem mondjuk érdekelne, hogy miért vélekedsz így.

2014. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de rohadtul szánalmas, nekem rohadtul nem kell 1 korty pia sem, hogy majdnem beszarjak annyit röhögök, ha éppen olyan emberrel beszélek... Meg úgy soha az életembe nem kellett, és most pont ebbe a korba vagyok, és msot sem kell. Az persze szomorú, hogy a nagy "barátok" mind inni akarnak, és ezt is teszik, dehát már leszarom őket, ha nekik megér ennyit...
2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!