Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell bunkózni?

Miért kell bunkózni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyat látok ezen az oldalon hogy valaki feltesz egy kérdést vagy tanácsot kér (senkit nem sért meg vele) és bunkó, a kérdés feltevőét vagy egy másik válasz adót sérteget, flegmán oktat miért kell olyannak oda írni aki nem tud normális stílusban válaszolni?

2014. máj. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam hogy csak magadban keseregsz, vagy tényleg választ vársz, de legyen:


- gyakran a kérdés nem kérdés, hanem ítéletalkotás valakikről

- gyakran a kérdés egyértelműen sértő (pl. rasszista)

- gyakran a kérdés evidenciára kérdez, amire rákérdezni a legtöbbek szerint trollkodás, mert gyakorlati esélye hogy a kérdés akkora ténybeli tévedésen, vagy információhiányon alapul, hogy elképzelhetetlen hogy komoly legyen (remélem ezt ki tudod hámozni :D)

- gakran a kérdés egyszerű humor,de messze rossza kategóriában.


Végül pedig: ez a net. Egyesek végre elengedhetik magukat, és kiélhetik az átlag alacsony szinvonala miatti frusztráltságukat - viszont amíg a kérdésre releváns választ adnak, ez tolerálható.

Másoknak egyszerűen rossz napja van, és a neten kisebb a következmény ha néha kieresztik a gőzt.

Harmadszor meg persze vannak a trollok, akik egyszerűen bunkók.

2014. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd ki magadból Peti.
2014. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés egy fajta célzás akart lenni (saját példából tanácsot kérek v.milyen dologgal kapcsolatba és leszedik a fejemet mert nem úgy születtem hogy tudom ja és senkit nem sértettem a kérdésemmel)
2014. máj. 6. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
és íme, aki ezt csinálja, és még tudományos magyarázatot is ad rá: az 1-es.
2014. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!