Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rolam senki sem csinal ilyen...

Rolam senki sem csinal ilyen szep kepeket. Hogy ne irigykedjek?

Figyelt kérdés

Minden masodik lany ismerosomnek uj profilkepe van amin szepen feloltozve a szabadban pozol. Mindemelle meg minimum 30 lajk, es az oket dicsero kommentek..


Nekem nincs lehetosegem egy fotost megkerni, es meg zavarbaejto is lenne, valamint nincs senkim aki jol le tudna fenykepezni.



Kerlek ne szidjatok, nem is ez a legnagyobb bajom, csak mar hetek ota ez van en meg regota maganyosnak erzem magam meg ugy hogy senki sem torodik velem, es ez igy elegge betett most... Irigylem oket. :(


Tudom, ha nem mennek fel feszbukra nem is bankodnek ezen, de nem szeretnem azert elkerulni csak mert masok felteszik a jol sikerult fotoikat...


Mit tehetnek hogy ne irigyeljem oket?



2014. máj. 11. 19:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
*l
2014. máj. 13. 19:02
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
Eltűnt az egyik hozzászólásom. Nem vagyok szenilis, ide írtam, itt volt, de most nincs itt. Szerintem áll mögötte valaki.
2014. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezőnek pedig: Nincs rajtad senki, kérdeztél, válaszoltunk. Nem kell megsértődni, meg hisztizni. :)
2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Neked meg nem kell lenezoen valaszolni!
2014. máj. 13. 19:13
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Ja, mert ha olyasmit javaslunk amiért tenned kell valamit akkor lenézőek vagyunk. Sajnálom. Én szégyellem magam.
2014. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
Na én azthiszem nem írok több választ ide. Amit írok, az is eltűnik, ami meg megmarad, le van pontozva. A kérdező meg úgy válaszol... á, hagyjuk.
2014. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem az a lenezo hogy javasolsz valamit, hanem az ahogy.

Most is lekezeloen valaszoltal.

Ezek szerint csak ilyen a stilusod... Hat.. sajnallak. :S

2014. máj. 13. 19:50
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
Elsőre normális hangnemben válaszoltam, amit viszont kikértél magadnak. Ha babusgatásra vágysz, azt jó eséllyel nem itt fogod megkapni és főleg nem tőlem. Sajnálatra pedig nem szorulok, Te viszont sokkal inkább. Én befejeztem. Remélem megoldódik a problémád, de tudd, hogy a problémák ritkán oldódnak meg maguktól, sajnos jellemzően nekünk - jelen esetben neked - is tennünk kell érte.
2014. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jolvan, remelem kiokoskodtad magad. :)
2014. máj. 13. 19:58
 20/23 anonim válasza:
65%

Szerintem sokan úgy gondolják (én biztosan), hogy igenis masszívan részed van abban, ahogyan érzed magad. Apróság ez a fotó, hidd el, rég megoldhattad volna, ha akarnád. Igenis menj fel face-ra, nézd mások jó fotóit, irigykedj és gondolkodj el azon, hogy mit változtathatsz, hogy neked is legyen ilyen. Utána tedd le a géped, menj el a kis városodban, faludban az első helyre, ahol fotóznak, kérj ajánlatot, keress egy fotósklubot, próbálkozz, barátkozz.

Még egy kis bosszantás. Ismerek pár sikeres modellt. Csinosak, de ez nem számít. Alázatosak, szolgálatkészek, próbálnak megfelelni, időben érkeznek, nem hisztiznek, felkészülnek és hálásak, ha van róluk pár jó kép. És lám, hívják őket, még fizetnek is nekik sokszor, bár TFCD alapon is vállalják őket, mert jó velük dolgozni, kísérletezni.

Tanulj tőlük, legyél alázatos, kérj udvariasan. Meglesz az eredménye.

2014. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!