Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rolam senki sem csinal ilyen...

Rolam senki sem csinal ilyen szep kepeket. Hogy ne irigykedjek?

Figyelt kérdés

Minden masodik lany ismerosomnek uj profilkepe van amin szepen feloltozve a szabadban pozol. Mindemelle meg minimum 30 lajk, es az oket dicsero kommentek..


Nekem nincs lehetosegem egy fotost megkerni, es meg zavarbaejto is lenne, valamint nincs senkim aki jol le tudna fenykepezni.



Kerlek ne szidjatok, nem is ez a legnagyobb bajom, csak mar hetek ota ez van en meg regota maganyosnak erzem magam meg ugy hogy senki sem torodik velem, es ez igy elegge betett most... Irigylem oket. :(


Tudom, ha nem mennek fel feszbukra nem is bankodnek ezen, de nem szeretnem azert elkerulni csak mert masok felteszik a jol sikerult fotoikat...


Mit tehetnek hogy ne irigyeljem oket?



2014. máj. 11. 19:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
ilyen ostoba kerdezot reg lattam, valoszinu hogy azota is csak az irigykedes megy.. ahelyett hogy pl leiratkoznal az ismeroseid hirseteseirol, hogy ne lasd oket? gj
2014. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Majdnem fél éve írtam ki ezt a kérdést..

De biztos végig ezen sírtam és pusztítottam magam napjaim minden egyes percében.. :D

2014. okt. 16. 16:28
 23/23 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, mi történt azóta...Lettek lájkok vagy nem lettek? :-)
2014. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!