Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban tisztelték a fiatalok...

Jobban tisztelték a fiatalok az időseket, szüleiket amikor még kaphattak két pofont az iskolában? Minden idős rokonom azt mondja az hiányzik, hogy minden fiatalt megrangássanak picit.

Figyelt kérdés

Azt mondják, mennyire tiszteletlenek a fiatalok, bunkók, nem tisztelik az időseket, szüleiket, se egymást.

Az ő idejukben tudták hol a helyük, kaptak 2 pofont ha úgy beszéltek, vagy flegmáztak, és meghúzták magukat!

Azt mondja a legtöbb rokonom, idősebb ismerősöm, hogy ez kellene ide, az atyai pofon helyre hozná a züllött fiatalságot.


Jobban tiszteltek régen az emberek mindnekit? Az, hogy rá csapsz kettőt nem inkább, csak a félelmet, agressziót hozza ki?

Nem inkább arról van szó, hogy "engem vertek mikor fiatal voltam, kapjanak már ezek is!"?

Egyik ismerősöm sokat mesélt a gyerel koráról, fiatal koráról, és azt mondta sokszor megverték,de legközelebb is rosszat tett h úgy adódott.

Akkor mégse megoldás a pofon, verés?

18/F



2014. máj. 13. 08:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
15! Szerintem meg menjenek szépen haza, és ott korizanak. Nem ott kell csinálni a banzájt. Mellesleg az út közepén. Ez nem egy tér volt, hogy ott lehet, hanem egy út. Mellesleg rohadt idegesítő, hogy az összes kutya ugat... Egyébként meg, rohadt jó fej idősek laknak ott, tényleg nem igazán szólnak semmiért. Tehát biztos volt oka rá
2014. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21 te hol élsz?

Betegszállítóra órákat kell várni, még busszal is hamarabb végez. Hiába van vége a vizsgálatnak, a betegszállítóra még 2-3 órákat kell várni, ami alatt már busszal is hazaér.

Nem mindenkinek van ám valakije, akit meg tud kérni, hogy eljárjon neki vásárolni, elintézni mindenfélét. Sokan vannak egyedül. És sokaknak meg hiába van családja, max. elkísérni tudják, mert nem mindenkinek van autója.

Na meg ha az embernek olyan szomszédai vannak, akik még a buszon se adnák át a helyet, akkor hogyan merje megkérni őket ilyen szívességekre? :)

2014. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
9%
annyi idősen hova siet annyira? hogy nincs ideje várni a betegszállítóra? hogy nehogy lekésse a mónika show-t? vagy még ki kell mennie veteményest gyomlálni? otthon kényelmesen fekve is várhatja meg ha nem bir ülni mikor már végez, szól egy nővérnek, ápolónak, asszisztensnek és segítenek neki, keresnek neki pihenőt.. van már elég tapasztalatom az ilyenekből, tudom hogy megy...
2014. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%
ha meg ha annyira kivan, akkor meg olyan kocsit rendelnek neki amiben tud feküdni...
2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
19%
# 22 ... te sem tudod mit beszélsz... közterületen reggel 6-tól este 10-ig és addig még kárt nem tesz semmiben és senkiben azt csinál amit akar... a kutya meg azért van hogy ugasson... -.-"
2014. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
19%
csak az a gáz hogy legtöbb idős, vagy idősebb átlagban 50 től felfelé, azthiszi hogy mert ő idős vagy idősebb 1-2 évvel mint a másik és ettől fogva mindent megszabhat mindenkinek és úgy beszélhet bárkivel ahogy akar... ha meg egy idegesebb fiatal betöri az orrát véletlen mert alapból g*ci az emberrel még neki áll feljebb... ( bocs lehet hogy ez ami ebben a hozzászólásban van felétek nem így van de ez a település ahol én lakom nagyon ilyen...:S )
2014. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%
* vagyis terület....
2014. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
Ez a tisztelet megadása dolog meg már nagyon nem úgy megy mint rég, csak ezt sokan nem képesek elfogadni... ha velem valaki gané módon viselkedik nem fogok csak azért mert idős vagy idősebb, nem visszaszólni vagy hagyni magam vagy mint idősek mesélték régebben hogy akkor sem mert volna visszaszólni, visszaütni ha a szülei, tanára, vagy egy szimplán idősebb valaki agyonverte volna, hiába bírt volna el velük... a mai világban ez nem így megy... ha nekem is megadja az idősebb a tiszteletet és normális velem akkor én is az vagyok vele szemben, ha nem akkor így járt... és azt kapja vissza amit adott... és sokan ( lehet hogy ti is ) ferde szemmel néznek rám ez miatt de ez van, nehogy már mindent lehessen nekik mert idősek...
2014. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
64%
Lehet pont azért nem tisztelik a fiatalok az időseket, mert szerintük mindenre a megoldás két nagy pofon.. nem?
2014. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
19%

Uccsó... ezt rizsálom én is nekik de nem képesek felfogni...


ahol lakom településen az utcában két szomszédot kivéve mindenkivel jóban vagyok, és kedvelnek, és és én is őket... nah az a kettő meg többet érne ha fellógatná magát a kertben... a hátsó szomszéddal is fújunk egymásra, de igaz ott nem miattuk hanem a fia miatt, mert megmondtam nekik a magamét, hogy hajnal kettőkor meg négykor nem kéne az ablakom alatt úgy nyomni a kocsiból a kürtöt mint ha süketek lennének, csak azért mert nekik annyira jól megy h távirányítós kapujuk van ( félreértés ne essék mert nem azzal van bajom h olyan kapujuk van hogy távirányítós meg telik rá hanem azzal hogy legalább az éjszaka kellős közepén lehetne ennyi eszek hogy nem nyomja fél órán át a kürtöt még ki nem nyitják bentről a kaput ) a másik szomszéd meg úgy hülye ahogy van, tipikus azaz idősebb vagyok nekem mindent szabad... és azért mert beteg voltam, vagyok és nem vagyok képes fizikai munkát végezni ordenálé módon beszélt velem, és mikor visszaszóltam és elküldtem oda ahonnan 60 egynéhány évvel ezelőtt előbújt, még én voltam a hibás, meg a másik szomszéd meg anyámék hogy az én pártomat fogták...

2014. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!