Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, ha...

Mit tegyek az ellen, ha édesapám nője kitúr (t) a helyemről?

Figyelt kérdés

Szüleim kb. 6 éve váltak el ; én most nyáron leszek 19 (L).

Édesapám pár km-re költözött el.


Mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk apukámmal.


Amióta külön él,voltak barátnői,de egyiket sem mutatta be. (Ahhoz idő kell és egy szűrő is.) Egészen 2012-ig. Május elsején elhozta a településünkön tartott ünneplésre és bemutatta... fél év után.


Én továbbra is úgy aludtam nála,hogy suliidőben péntek du-tól szombat estig ; szünetekben pedig végig ott voltam.


Különösebben semmit nem gondoltam a nőről. Nem is nagyon találkoztam vele


2013 nyarán apum által sétáltunk közösen a környéken hármasban,ahol apum lakik. (Ők ugyanabban a városban laknak.)

A végén hazakísértük az anyjához,ugyanis 30 X éve vele él... KHM.


A nőről amúgy annyit kell tudni,hogy egy barátja sincs;álszent;nyávogva beszél;olyan,mint egy boszorkány (dohányzik,fekete-festett haja van,hófehér a bőre)


Nyáron 2X is elvitette magát apukámmal nyaralni. Mert ugye miért ne.. ? Velem nem is nyaralt apukám.


Így tehát 2013 karácsonyán is feltétlenül a családdal kellett ünnepelnie.


Egyre jobban irritált az idők során.


Már jópár hónapja észrevettem, hogy ez a nőci sok cuccát odahordta édesapám lakására. De nem zavart,ugyanis amikor én ott aludtam,ő sosem.

Egészen kb 1 hónappal ezelőttig...

Amikor is apukám megkérdezte,hogy nagy baj lenne-e,hogy BOSZORKÁNY is ott aludjon akkor,amikor én. Mondtam neki,hogy igen. De mégis mit gondolt?? Heti 1 X alszok ott,miért nem otthon lepzsel ?! Ja igen... összeveszett az anyjával (milyen meglepő) és 'nem szeret otthon tartózkodni,szóval gyakorlatilag itt lakik'. Csodálatos ;]]]]]

Viszont azóta 1X muszáj voltam úgy aludni. Nem hiszem el,hogy édesapám ennyire nincs tekintettel rám


Eleve úgy gondolom,hogy mostanában tényleg nem jutok eszébe és az első helyem átvette ez a lény. Ő,ki a cuccait a helyemre pakolja ; kinek cuccaival telis-tele van a fürdőszoba ; kinek több éve festett,cigifüstös vasalt póthaja hullik,mint egy kutyabunda..


Nem tudom,mit csináljak,mert ezt a nőt elviselni nem tudom

Az meg egy külön szívfájdalom,hogy édesapám így eltávolodott


amúgy én vagyok az egyetlen gyermeke. vagyis ezek után..ki tudja,hogy lesz-e utánpótlás...



2014. máj. 15. 14:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

"Addig tegye ki a szűrét ennek,menjen haza és ne legyen olyan nagy arca,béküljön ki az anyukájával."


Elment az eszed? Három felnőtt embernek akarsz dirigálni, a te feladatod és jogod megmondani, sőt követelni, hogy a körülötted élők úgy táncoljanak, ahogy te fütyülsz?

Eddig elkényeztetett kamasznak néztelek, de rájöttem, hogy még elemista sem vagy...


"úgyis lenne más,ha ő nem lenne. Na igen,csak az

1. remélhetőleg normális lenne

2. nem lenne odaköltöztetve,vagy talán lenne rám annyira tekintettel,hogy amíg ott vagyok,hazafárad"


Nos, te nem vagy normális, sajnos. Még sok bajod lesz az életben. Tudomásul kell venned, hogy közel sem te vagy a világ közepe, és egyre kevésbé leszel az. Nem körülötted forog a többi ember élete, közel sem a te kicsinyes szempontjaid fontosak mindenkinek.

Valószínűleg eljön az idő, amikor apád megházasodik, és neked el kell viselned, hogy ez az ő dolga, és ha még gyereket is akarnak, akkor abba sem szólhatsz bele, noha ilyen hozzáállással úgyis kiesel a pikszisből.

Apád szerelmi életét ilyen fokon befolyásolni beteges. Szórakozz valami mással, hagyd élni az embereket, ahogy ők látják jónak, ne járasd le magadat azzal, hogy nem tudnád elviselni azt, hogy apád férfi is, nem csak édesapa!


Méghogy "kergesse haza" miattad...

Ez viccnek is rossz lenne, ha nem kellene inkább sírni az ilyen beállítottságú emberkék butaságán és értelmetlenségén.

Elvileg Nagykorú vagy, próbáld meg a saját életedet élni, és nem prokurációs alapon furakodni a mások dolgaiba, amihez - ezt már írtam -, semmi közöd! Úgy látszik, sok időd van, viszont barátod vagy pláne szerelmesed egy szál se... Nem is csodálom, ami azt illeti!

2014. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Egyre jobb :D


21-es,de kár,hogy nem én vagyok a világ közepe...


Van kapcsolatom egy jó ideje. Mi úgy alakítjuk az életünket,hogy senki ne szenvedjen kárt


Felesleges bármit is mondanomnektek, érett embereknek. Úgy látszik,senkinek nem volt ilyen bizalmas kapcsolata és -bár lehet nektek nem látszik- érzékeny lelke


Remélem következő életetekben ti is megtapasztaljátok

2014. máj. 15. 19:38
 23/33 anonim ***** válasza:
11%

Jól van, kérdező, biztos igazad van.

De az is biztos, hogy ha a hülyeség növesztene, te ülve nyalhatád a holdat...

2014. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
73%

Gonosz és irigy kislány vagy. Bízd rá apádra milyen nőt szeret, majd ő eldönti, nagyfiú már.

Lehet nem kedveled a nőt, de ettől még ha zsigerből utálod és tipikus femináci féltékenységet nyomatsz, akkor hamarosan mégjobban megfog romlani apáddal a viszony. Olyan dolgokat írtál le, amiről szegény asszony nem tehet ("Boszorkány külső")


Tudom, hogy nem könnyű mostohaszülőkkel, de nem válogathatod meg. Ez van. Mond meg apádnak, hogy szeretnél vele kettesben is lenni többet. Ha szeret, akkor nem lesz akadálya... amúgy meg kezdj önálló életben gondolkozni. Egyetem, munka, saját lakás stb..

2014. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Már ugyan miért ne költözhetnének össze? Hogy jössz te ahhoz, hogy kirakd apád nőjét?
2014. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

"Úgy látszik,senkinek nem volt ilyen bizalmas kapcsolata és -bár lehet nektek nem látszik- érzékeny lelke "


Szerencsére nem. Az a viszony amit Te szeretnél apáddal ápolni már igencsak túlmutat egy bizonyos határon.

Ez beteges, keress fel egy pszichológust. Nem bántani akarlak, de tényleg nem normális a hozzáállásod.


Az a "szerelem" amit apád iránt érzel, kb 5 évesekre jellemző rajongás. Ennél kicsit idősebb vagy. Ha nem megy a leválás apuciról, akkor szakemberre van szükséged.

2014. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

"Rákjegy", "következő élet", ezt a kérdést az ezotéria kategóriában kellett volna feltenned, de ott is kiröhögtek volna.


"Érdemes feltenni egy kérdést. Megbizonyosodik,hogy mennyi megkeseredett idióta van"


Ki itt a megkeseredett? Ki itt az idióta? Más szemében a szálkát, ismered? Ha valaki megkeseredett és idióta, az csak te lehetsz itt, már a kérdésedből is süt mindkettő.


1,25 nap miatt kellene az apádnak tönkretennie az életét? Nem vagy te normális. Minden kommentedből az önkritika teljes hiánya, az "én" túlkompenzálása és valami iszonyú éretlenség és értetlenség kiabál.

Szegényke...

Menj orvoshoz az "érzékeny" lelkeddel, ha a másokéra képtelen vagy tekintettel lenni!

2014. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Te a világ ellen... Ha ennyi ellenkező vélemény van a tiéddel, lehet önkritikát kéne gyakorolni, és magadba nézni igazad van-e? Legalább gondolkodj el egy kicsit ezen.
2014. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a világ ellen. Csak próbálok reagálni a csak szidó emberek veleményére
2014. máj. 19. 12:17
 30/33 anonim ***** válasza:
43%
Nem elég, hogy önző kis hiszteria vagy, de még a véleményeket sem tudod elfogadni, édesapád nem a tulajdonod neki is van élete nem csak rólad szól az élet, fogadd el... Elkényeztett kis lcsa vagy...
2016. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!