Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, ha...

Mit tegyek az ellen, ha édesapám nője kitúr (t) a helyemről?

Figyelt kérdés

Szüleim kb. 6 éve váltak el ; én most nyáron leszek 19 (L).

Édesapám pár km-re költözött el.


Mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk apukámmal.


Amióta külön él,voltak barátnői,de egyiket sem mutatta be. (Ahhoz idő kell és egy szűrő is.) Egészen 2012-ig. Május elsején elhozta a településünkön tartott ünneplésre és bemutatta... fél év után.


Én továbbra is úgy aludtam nála,hogy suliidőben péntek du-tól szombat estig ; szünetekben pedig végig ott voltam.


Különösebben semmit nem gondoltam a nőről. Nem is nagyon találkoztam vele


2013 nyarán apum által sétáltunk közösen a környéken hármasban,ahol apum lakik. (Ők ugyanabban a városban laknak.)

A végén hazakísértük az anyjához,ugyanis 30 X éve vele él... KHM.


A nőről amúgy annyit kell tudni,hogy egy barátja sincs;álszent;nyávogva beszél;olyan,mint egy boszorkány (dohányzik,fekete-festett haja van,hófehér a bőre)


Nyáron 2X is elvitette magát apukámmal nyaralni. Mert ugye miért ne.. ? Velem nem is nyaralt apukám.


Így tehát 2013 karácsonyán is feltétlenül a családdal kellett ünnepelnie.


Egyre jobban irritált az idők során.


Már jópár hónapja észrevettem, hogy ez a nőci sok cuccát odahordta édesapám lakására. De nem zavart,ugyanis amikor én ott aludtam,ő sosem.

Egészen kb 1 hónappal ezelőttig...

Amikor is apukám megkérdezte,hogy nagy baj lenne-e,hogy BOSZORKÁNY is ott aludjon akkor,amikor én. Mondtam neki,hogy igen. De mégis mit gondolt?? Heti 1 X alszok ott,miért nem otthon lepzsel ?! Ja igen... összeveszett az anyjával (milyen meglepő) és 'nem szeret otthon tartózkodni,szóval gyakorlatilag itt lakik'. Csodálatos ;]]]]]

Viszont azóta 1X muszáj voltam úgy aludni. Nem hiszem el,hogy édesapám ennyire nincs tekintettel rám


Eleve úgy gondolom,hogy mostanában tényleg nem jutok eszébe és az első helyem átvette ez a lény. Ő,ki a cuccait a helyemre pakolja ; kinek cuccaival telis-tele van a fürdőszoba ; kinek több éve festett,cigifüstös vasalt póthaja hullik,mint egy kutyabunda..


Nem tudom,mit csináljak,mert ezt a nőt elviselni nem tudom

Az meg egy külön szívfájdalom,hogy édesapám így eltávolodott


amúgy én vagyok az egyetlen gyermeke. vagyis ezek után..ki tudja,hogy lesz-e utánpótlás...



2014. máj. 15. 14:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
az pukizott,akinek piros a tenyere
2014. máj. 15. 16:18
 12/33 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nem ütöd az 5 éves szintet. Szerintem tényleg szülői felügyelet alatt kellene még állnod.
2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%

Hát te egy baromi idegesítő ember lehetsz kérdező, nem csoda hogy apád eltávolodott tőled ha ennyire kibírhatatlan vagy.


Egyrészt, nekiállsz hisztizni azon, hogy nem te vagy apu pici lánya. Aztán arról beszélsz hogy belőled nem a rosszindulat beszél, miközben végig a nőt fikázod. Utána meg még nagyobb rosszindulattal nekiállsz a válaszolókat leszólogatni.


Meg ez a "köcce, szánalom" típusú megnyilvánulásaid inkább egy 14 éves értelmi szintjére utalnak, annak is a hiszti fajtájára. Csak azt nem értem, hogy ha valaki így áll az emberekhez, hogy mindenki hülye csak én nem, akkor adott esetben melyik a hülyébb, akit lehülyéznek mert válaszol, vagy aki kikéri az általa hülyének gondolt emberek véleményét...


Szimplán egy rosszindulatú hisztis, irigy, buta p..csa vagy, elég gáz hogy 19 évesen erre futja.

2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
36%
Csak nem gondolod h vigigolvasom csinajjatok 3asban;D,beszejj apaddal h ez zavar tiged
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ez tipikusan az a lány, akit addig hallgatnak a hajáról, műkörméről meg minden lényeges dolgáról, amíg meg nem kettyintették, majd utána ott hagyják az ágyban, hogy tovább mondja elégedetten magának és a tükrének...
2014. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

De jó látni a sok bölcs férfit. :D nagyon osztók vagytok...


Mégis mit vártatok? Egykeként , a család szeme fényeként nyilván el vagyok egy kicsit kényeztetve (és mindig is voltam) Tisztában vagyok vele. De azért annyira nem,hogy itt a hattyú halálán legyetek


Feltettem egy kérdést,arra válaszoljatok. Mert az,hogy engem 'oltogattok', nagyon NEM válasz. IQ az megvan mindenkinél ;)


vagy talán oda kéne írni,hogy változtassak és hogyan.

2014. máj. 15. 17:31
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicababa,igen meglepődnél :) és mindenki,ha látnátok
2014. máj. 15. 17:31
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

Hát hallgass ide, kislány!

Életemben nem mentem a csorda után, ha más volt a véleményem mint a többségnek, nem féltam kimondani.

Itt viszont - sajnos - mindenkinek igaza van, csak neked nem.

Egy szerető nem veszi át a gyermek helyét, mert mindkettőnek más a szerepe egy férfi életében, és egyik nem helyettesítheti a másikat. 19 éves korodban ezt már meg kellene értened. Tulajdonképpen azt is mondhatnám, hogy az ég világon semmi közöd édesapád magánéletéhez, több okból is. Csak nem gondoltad, hogy azzal fogja az életét tölteni, hogy arra a pár napra vár, amit te eltöltesz nála?

Nem tetszik a nő, akit apád választott? Nem baj, nem te fogsz vele álni, azt a néhány alkalmat pedig, mikor mindketten ott vagytok, apád iráti állítólagos szereted miatt el kell tűrnöd, vagy vállalod, hogy:

1. Apád rád hallgat, és élete végéig te leszel az oka, hogy egyedül kell élnie.

2. Apád tényleg szerelmes, és akkor csak te lehetsz a vesztes, és a te hozzáállásoddal valószínűleg kenyértörésre kerül sor.


Valóban nyafogsz és hisztizel, mint egy buta kamaszlány, aki vak énközpontúsága miatt három ember életét teheti - esetleg - tönkre.

Ezt akarod? Ha neked nem jó, másnak is legyen rossz?

Igenis nőnöd és érned kell még... És időnként tusold le magadat hideg vízzel...

Ha érted, mire célzok!

2014. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Na végre,18-as :D


Tudom,hogy ez abból fakad,hogy el voltam (vagyok?) kényeztetve. De nekem miért kell kerülgetnem a nőt minden áldott reggel amikor ott vagyok,várni rá,hogy adja át a fürdőszobát és amúgy is.. én hallgassam,ha szexelnek? Tudod mikor..


Addig tegye ki a szűrét ennek,menjen haza és ne legyen olyan nagy arca,béküljön ki az anyukájával.


Amúgy egyáltalán nem felhőtlen a kapcsolatuk,apum már próbálta párszor elhagyni. De ez egy érzelmileg zsaroló hiéna. Mondta édesapám -kettőnk között- , hogy úgyis lenne más,ha ő nem lenne. Na igen,csak az

1. remélhetőleg normális lenne

2. nem lenne odaköltöztetve,vagy talán lenne rám annyira tekintettel,hogy amíg ott vagyok,hazafárad.

2014. máj. 15. 18:04
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

Kezdjük ott, hogy ezzel a nővel apád 2 éve együtt van, kvázi neki több joga van ott lenni, mint neked, akármennyire is kedvenc kicsi lány vagy. De gondolom fordított esetben te lennél a legjobban kiakadva ha anyád vagy apád megmondaná hogy bocs, de nem alhat itt a barátod mert itt vagyunk. Vagy te lennél egy 2 éves kapcsolatban, akkor te is meglepődnél, ha a barátod közölné, hogy húzzál már haza, mert jön az anyja.


Igazából egy dolgot kell elfogadnod, hogy apád házában te vendég vagy, és neked kell alkalmazkodnod, ha nem tetszik, ne menj oda.

2014. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!