Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol van egy nőnek kisugärzása?

Mitol van egy nőnek kisugärzása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 05:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés, erre lennék én is kiváncsi.

Nem minden nap találkozom olyan nővel akinek van kisugárzása, de ha igen, az bizony varázserejű..teljesen megkavar.

Asszem ez(is) az evolúcióra fogható, és alapfeltétele a tökéletes kiválasztódáshoz(mint szaporodás)


A kisugárzást nem minden pasi érzi, aki igen, annak van esélye..(vagy nem)

2014. máj. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én azt tapasztalom, hogy akkor van egy nőnek pozitív kisugárzása, ha rendben van önmagával.

Pár éve komoly súlytöbbletem volt. Tele voltam gátlásokkal, utáltam a testem. Valószínüleg ezt mások is látták rajtam, mert senki sem közeledett hozzám (pasi). Aztán erőt vettem magamon, elkezdtem diétázni és sportolni, ledobtam 26 kilót. És ettől teljesem megváltoztam én is és az életem is! Magabiztosabb lettem, vettem csinos ruhákat, más frizurát vágattam, egyszóval más ember lettem. Azóta újra megnéznek az utcán, tapadnak rám a pasik! :)) Már többen, többször mondták, hogy jó a kisugárzásom. Úgy gondolom, hogy ez nem olyan dolog, hogy vagy van vagy nincs, ezt az én esetem szerint mi is alakíthatjuk...

2014. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a saját stílusából, külsejéből a lehető legtöbbet hozza ki, bár ez is embertől függ, kinek melyik arc jön be róla.

Így csak olyan kérdés lehet, amiből itt millió van, hogy kinek milyen nő jön be?

Mondjuk aki minél távolabb áll a női nem jellegzetes jegyeitől, annál kevesebb esélye van, hogy bejöjjön bárkinek is.

2014. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Akki csontsovány annak van kisugárzása.
2014. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Izotópdiagnosztikai vizsgálattól.
2014. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz hogy csak a csontsovány nőknek van kisugárzása, ez hülyeség. Eleve azoknak a nők többségének nincs önbizalma akik tényleg szószerint csontsoványak (nem vékonyak) ők vagy betegek vagy nem tudnak hízni. És egy önmagával elégedetlen nőnek nincs kisugárzása. A 2-es válaszolóval értek egyet, attól lesz jó kisugázása egy nőnek, ha van önbizalma, szereti önmagát és érzi hogy mások is szeretik. Egy önbizalommal teli mosolynak rengeteg pozitív kisugárzása van, egy magabiztos életvidám nőre mindenki felfigyel. És ez nem testalkat kérdése, láttam már boldog erős kisugárzású teltebb nőt és depressziós vékonyat és fordítva.
2014. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
a legtöbbször arra a nőre mondják a pasik hogy van kisugárzása aki jól van kisminkelve
2014. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a kisugárzás egy női kifejezés, a külsőt és a viselkedést takarja.


a férfiak többsége nem foglalkozik ilyenekkel, csak a külsővel.

2014. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisugárzása mindenkinek van. Ezt kb. úgy tudnám leírni, hogy az a hatás, amit a fellépése, a megjelenése, a viselkedése, az egész lénye kivált belőlünk. Csak van, akinek hat ránk a kisugárzása, van, akinek nem. Viszont lehet, hogy valaki másra meg pont az övé hat.
2014. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb nőnek ( és férfinak ) van kisugárzása, akár pozitív, akár negatív.


A pozitív kisugárzásúak nem feltétlenül azok, akiknek minden rendben van az életével, hanem akik MEGVANNAK ELÉGEDVE pontosan azzal, amilyen az életük. A kettő közti különbség jelentős.


A negatív kisugárzásnak több oka lehet; mondani szokás , hogy a boldogság eredete hasonló, a szomorúság eredete viszont ezerféle lehet és ez így is van. Egy embernek látszólag minden rendben lehet az életében és mégis számára létezik az az egy faktor, amely miatt nem tud boldog lenni, nem tud igazán feloldódni, nem tudja élvezni az életet. A boldogsághoz néha alig kell valami, míg a szomorúsághoz meglehet valakinek mindene és még akkor sem elég ahhoz, hogy a szomorúság eltűnjön az életéből és ezzel az az árnyék is megszűnjön belőle, amely negatív kisugárzást eredményez.


Mindenképp, egy nőnek akkor van pozitív kisugárzása, amikor boldog. A többi csak részletkérdés, de a lényeg a boldogság. Változó lehet a külseje, az anyagi helyzete, a családi helyzete, stb. - de ha boldog, akkor a kisugárzása mindig pozitív lesz.

2014. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!