Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitol van egy nőnek kisugärzása?

Mitol van egy nőnek kisugärzása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 05:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úgy baromi tömören a 9-es határozta meg.
2014. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

6-osnak nagyon igaza van. Én is sovány vagyok (évek óta küzdök, hogy felszedjek valamennyit, nulla eredménnyel), és emiatt kevés önbizalmam van/volt, annyira belelovalltam magam a dologba, hogy már nem csak az alakom találtam csúnyának, hanem mindenemet. Akkor egyetlen fiú sem közeledett felém, meg sem néztek. Aztán nem rég úgy döntöttem, hogy ezen változtatok, nehogymár olyan dolog miatt depizzek, amit nagy valószínűséggel úgy se tudok pikk-pakk megváltoztatni. Így hát elmentem fodrászhoz, kiszedtem a szemöldökömet, csinosabban öltözködök, és emelt fővel járok. Először nem volt könnyű, de már egészen kezdek belejönni. :) Azóa szebbnek is látom magamat, még mindig hízókúrázok, de már nem depizek miatta, sokat mosolygok, és meg is néz egy-két srác, múltkor az egyik le is szólított.


Szóval én is úgy gondolom, hogy annak van jó kisugárzása, aki boldog és elégedett önmagával.

2014. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a sovány csajok a jó csajok
2014. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg akkor mondják, amikor jól ki van sminkelve a (jó)nő, plusz még vihorászik olyan tenyérbemászón mindenkivel. Nem kell túlmisztifikálni..
2014. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!