Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A transzneműek miért csodálkoz...

A transzneműek miért csodálkoznak azon, ha sokan betegségnek tartják azt, ha valaki fiú létére nőnek képzeli magát (vagy fordítva), és még ki is javítják azokat, hogy ők nem csak hiszik, hogy nők hanem azok is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 04:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
65%

"Tényleg olvass utána a dolognak és ha bizonyítani tudod az orvosi eredményeket akkor kijelentheted, hogy egy transz-nő nem nő. " ebbe szerintem jobb, ha nem megyünk bele, ha megvisel a valóság. Mert pl. ha sportolóként szeretne egy átoperált transznemű nő indulni, akkor megnézik a Barr-testet ami alapján kimondják, ki a férfi és ki a nő.


Azt nem tudom, nőgyógyászhoz ha megy valaki egy ilyen műtét után, azt hogyan fogadják.

2014. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
A hermafrodita kifejezést, meg használják az egyetemeken. Pl. genetika , orvosi genetika órán
2014. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam ilyeneknek..stb. és ennek ellenére gondolom azt, amit, és nem értem, azt, amit.
2014. máj. 31. 15:13
 14/56 anonim ***** válasza:
50%

A Barr-test továbbra is csak biológiailag tudja besorolni az embert.

A nemi identitás és a test amiben születsz, élsz nem összefüggő dolgok, ezt értsétek meg.

2014. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
59%
Utána olvastál és nem tényeknek, orvosi kutatásoknak hiszel, hanem magadnak. Gratulálok, menj orvoshoz, mert elég bizarr viszonyod van a valósággal.
2014. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

"A nemi identitás és a test amiben születsz, élsz nem összefüggő dolgok, ezt értsétek meg"


akkor meg mi a fenének operáltatják át magukat?

2014. máj. 31. 15:27
 17/56 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem érted, hogy valaki nőnek érzi magát, akkor miért szeretne női testben élni?
2014. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

egyik érvelésed ellent mond a másiknak, sztem csak magadat próbálod győzködni, nem engem.

mert akkor nem kerülnél ennyi ellentmondásba, és nem személyeskednél annyit.

2014. máj. 31. 15:29
 19/56 anonim ***** válasza:
77%

Neked komolyan bajod van, de figyelj:

Az, hogy milyen biológiai testben születsz nincs hatással arra minek érzed magad. Eddig megvan?

De ha te nőnek érzed magad, akkor szeretnél is úgy kinézni. Hogy találj párt magadnak, hogy érvényesülni tudj a hétköznapokban, hogy olyan ruhát hordhass amilyet szeretnél, hogy mások annak kezeljenek aminek érzed magad.

2014. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

azt megértem, hogy szeretne nő lenni. azt is, ha szeretne úgy kinézni.

de azt gondolom, hogy ha valaki valamit szeretne, attól még nem lesz az.

Külsőségekben meg lehet, hogy nőnek néz ki, de attól még nem lesz valójában is az.


Azt gondolom, az identitás nem egyenlő a valósággal.


De úgy érzem, hogy tőled nem fogok választ kapni a kérdésemre, mert úgy érzem, hogy nagy benned a sértettség, és csak támadsz. És mert túl sok ellentmondás van az érveléseidben, amivel nem igazán tudok mit kezdeni.


Szerintem ne fárasszuk egymást, mert csak parttalan vita lenne.

2014. máj. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!