Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ők komolyan rockerek?

Ők komolyan rockerek?

Figyelt kérdés
Arra a mostani 14-16 éves korosztályra gondolok, akik talpig feketébe járnak, tele az arcuk piercinggel, és a hajuk is fel van nyírva (nem emo-k)és folyton rock zenét hallgatnak. Szentül állítják, hogy az Asking Alexandria meg a Bring Me The Horizont a legjobbak, de ha megkérdezem őket, hogy mi van a Pokolgéppel, akkor egyből "húúúúúúúú"-znak. (már elnézést ha valakit megsértek zenei ízlés kapcsán, ez csak saját vélemény)Én születésem óta szinte csak rock zenét hallgatok, de ők sokkal inkább rockernek érzik magukat... Ők most igazi rockerek vagy csak poser-ek? Én látok mindent homályosan?

#poserek
2014. jún. 8. 14:45
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Én hallgatok mai bandákat, meg régieket is. Ugyan úgy oda vagyok a Guns N Roses-ért, mint Fall Out Boy-ért.

Volt már velem olyan, hogy mentem az utcán, Nirvana póló volt rajtam, és valaki beszólt, hogy " biztos azt se tudja mi az".

Márpedig tudom, és nem csak a Smells like teen spirit-et hallgatom és ismerem.

Az emberek mindenbe belekötnek.

Nincs felnyírva a hajam, nincs piercingem.

Többnyire fekete cuccokban járok.

Így érzem jól magam, úgy érzem, hogy így tudom magamat kifejezni, a lelki állapotomat.

Nem hallgatok magyar bandákat, soha nem is hallgattam.

Viszont úgy érzem, hogy ettől még lehetek rocker.

2014. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Első válaszoló, hát van ízlésed :))
2014. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
81%
Igen, pont olyan, mint a mai "rockerek" 90%-ának....
2014. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
62%
Ez az, utáljunk csak mindenkit. -.-" Szerintem ezért van elrontva a világ és nem azért mert valaki más zenét hallgat, mint a másik.
2014. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.^^ Nem gondoltam, hogy ennyiféle vélemény lesz. Öröm volt látni, hogy vannak akik egyet értenek velem és akik a saját véleményüket jó erős érvekkel alátámasztották. Akik meg bandákat ajánltak azoknak köszönöm. :)
2015. máj. 13. 15:37
 26/27 anonim ***** válasza:

Az nem rocker aki ezeket nem ismeri: pokolgép,ossian, tankcsapda, dio, alice cooper, iron maiden, kárpátia,

Legalább ha már rocker, akkor ezeket halgassa.

2015. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
No meg persze a guns n roses
2015. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!