Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életemből és...

Elegem van az életemből és megakarok halni. Mit tegyek? L/23

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy az egész életem egy nagy csalódás. Voltak már kapcsolataim de mindegyik rövid ideig tartott és nem szexeltem még senkivel. Arról nincs szó h. egy műpina lennék de ők nem hozták fel ezt a témát ráadásul nem is vettek komolyan. Pedig krdves voltam velük. Tök depressziós vagyok ki sem mozdulok nagyon itthonról. Mondták már nekem h. nem vagyok fiatal, így lehet h. már nem lesz soha senkim.
2014. júl. 6. 10:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
2014. júl. 6. 10:37
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Azért van eleged az életedből, mert nem a saját életedet éled! Az elvárásaid rabja vagy és túlságosan meg akarsz felelni másoknak, hogy azok elfogadjanak. Nem kellenek más emberek ahhoz, hogy boldog légy, az egyensúlyt magadban kell megtalálnod, mindenki más csak átutazó az életedben, nem függsz tőlük. Annyi érdekes dolog van a világban nem értem hogy nem tudsz boldog lenni. Olvass, sportolj, rajzolj, kirándulj! Ha boldog és kiegyensúlyozott vagy, akkor vonzani fogod magadhoz a többi embert. A párkapcsolat nem szükséglet, hanem lehetőség. És igen, a világ tele van hülyékkel, de ez téged nem korlátoz semmiben, csak ha hagyod.


27F

2014. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Gerzson! Nem vagyok vallásos és nem hiszek a spirituális dolgokban. Szóval mellé nyúltál!
2014. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szimpla önbizalomhiány. Ez pedig nagyon erős negatív kisugárzást eredményez. Mindennek az alapja a beállítottság. Ha negatív vagy, nagy valószínűséggel szar lesz minden... Legyél erős! Kis lépésekben próbálj meg változni. Olyan nincs, hogy senkinek sem kellesz:)
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#13 as pedig nagyon jól mondja! Kár, hogy ti ilyen hülyék vagytok és nem látjátok a fától az erdőt!
2014. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy tipp: arra gondoltál, hogy beszerezz pl. egy kutyust? Egyeseknek ez talán viccesen hangzik, haszontalannak, de nem az. Ha veszel valami kisállatot, az is feldobhatja a napjaidat. Sétáltatni is kell, szóval kimész a levegőre, relaxálsz, kikapcsolhatod az agyad. Az állatok sok bolondságok művelnek, amik akarva-akaratlanul mosolyt csalnak az arcodra, jobbá teszik a napod. Ha pedig te is boldogabb vagy, az vonzza az embereket. :)

Amúgy hallgass #13-ra, teljesen igaza van! :))

2014. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk ha gondolod! 18/f
2014. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2014. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köztünk vagy még?
2014. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
RIP
2014. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!