Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a lakásban...

Ti szoktatok a lakásban meztelenül vagy fehérneműben mászkálni, ha egyedül vagytok vagy max a párotok van otthon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 09:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Bugyiban meg egy kis atlétában szoktam, de csak ha egyedül vagyok. A barátom előtt azért felveszek valami többet takaró könnyű nyári ruhát, szerintem eléggé kinyírja a szexuális vonzalom varázsát, ha a párok folyton egy szál semmiben mászkálnak egymás előtt.
2014. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem ez alap dolognak számít.
2014. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktam. Azért egy lenge kis ruha nem melegít semmit, viszont ha csengetnek, vagy ki kell vinnem a szemetet, vagy le akarunk ülni enni, vagy ki akarok menni a kutyához, akkor nem kell ruha után kapkodnom.
2014. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
De azért, ha asztalhoz ülünk, a párom felvesz magára egy pólót. Még ha nagy meleg van, akkor is. Ja, és nem fürdőnadrágban ül asztalhoz.
2014. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kqwert Gábor ***** válasza:
72%

Ha egy párkapcsolatban a másik gyakori meztelenül látása kioltja a vonzalmat, akkor ott más bajok is vannak...

Ez nem kapcsolatfüggő! Én szoktam meztelenül lenni otthon, különösen így nyáron. Persze azért egy rövidgatya vagy fürdőgatya kéznél van, ha hirtelen jönne valaki, meg aztán mindent nem is tanácsos meztelenül végezni (pl. barkácsolás vagy egy forró leves kanalazgatása, stb.) :)

2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam, szeretek meztelenül lenni.
2014. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha egyedül vagyok, szinte mindig meztelen vagyok a lakásban. Kényelmes érzés nagyon.
2014. júl. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is folyton meztelenkedek, leginkább ha egyedül vagyok, mivel egyedül élek, de ha átjön a párom akkor sem szoktam szégyenlős lenni. Ruha itthon csak akkor van rajtam ha nagyon hideg van és még nincs felkapcsolva a távfűtés vagy ha épp megyek valahová még és arra az időre minek vetkőzzek le. Bár volt olyan nyáron hogy csak fél órára ugrottam haza és egybe részes ruha volt rajtam akkor le is kaptam magamról és alsóneműben voltam.


De én sokszor alig várom hogy beessek a munkahelyemről és amint belépek a lakásba már dobom is le a ruháimat. Egyedül ha főzök vagy egyéb házimunkát végzek akkor veszek fel egy hosszú bő pólót meg egy shortot abba elviselhető még a hőség.


Aludni meg mindig meztelenül alszom, fürdés után is maximum egy fürdőköntös van rajtam egészen addig ameddig eljutok az ágyhoz főleg ha nincs olyan meleg. De ebben a hőségben ugye panelban van vagy 28 fok bent még este is akkor zuhanyzás után csak laza törölközés és meztelenül mászkálok még itt bent.


De itthon tornázni mindig is meztelenül szoktam például, nagy ritkán egy régi dresszem magamra veszem ha az elején még fázok és nem melegedtem be, de amint érzem hogy izzadok már le is veszem és úgy tornázok tovább. Régen otthon a szüleimnél az alsó szinten alig látható helyen volt a futópadunk és nem lehetett belátni oda szerencsre, na akkor kezdtem el nudizni mert nagyon izzadtam és csak egy cipő volt rajtam és úgy tornáztam utána tovább, és végül így jöttem rá hogy a nudizás egy nagyon kellemes érzés.

2014. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
93%
Igen szoktam most is meztelenül fekszem itthon :D 15/L
2014. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!