Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szabad pofánvágni...

Miért nem szabad pofánvágni valakit azért mert kellemetlen módon megbámul?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar már, hogy egy kis testi, szépségi hiba, rendellenesség (tényleg nem valami nagy) miatt megbámulnak. Nem mindenki, de minden alkalommal amikor elmegyek biciklizni pl. vagy sétálok a városban néhány ilyent tapasztalok.

Az ilyen emberekre nagyon csúnyákat szoktam gondolni, és rosszakat kívánok nekik mindig, hamár pofánvágni nem szabad őket.

És mi van ha egyszer balesetet okozok mondjuk azzal hogy egy főút mellett sétálok a városban, és közben egy autós tekintete elterelődik az úton elkezd engem bámulni, és közben szépen belemegy egy másikba? Nem akarok én balesetet se okozni totál véletlenszerűen.


2014. aug. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy meglátom hogy valakinek hiányzik a keze...vagy csak 2 ujja van,vagy hasonló,és én is akaratlanul is sokáig nézem,mert először azt hiszem hogy csak a szemem káprázik...esküszöm nem akarok én ezzel senkinek kellemetlenséget okozni,de valamiért én is mindig ezt teszem...
2014. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek néznek. Azért van a szemük. De honnan tudod, hogy néznek? Gondolom onnan, hogy te is nézed őket..
2014. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Javaslom ne menj Ázsiába. Senki nem tud úgy bámulni, mint egy kínai paraszt. A nyáluk kicsöppen a tátott szájukon. Élveznéd
2014. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem keress meg egy pszichológust, mert kezdödö üldözési mániád lehet.


Ja KIS szépséghibád van, akkor SENKI nem fog annyira bámulni, hogy emiatt balesete legyen, ahhoz, hogy ez autóból bárki is mglásson valamit legalább is a fejednek kellene hiányoznia!!!!

2014. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szándékosan bámulnak meg, nem kéne ezért pofozgatni a másikat.
2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Talán akaratlanul is odanéznek. Egy apró szépséghiba miatt egyébként nagyon ritkán bámulják meg kellemetlen módon az embert, pláne úgy, hogy balesetet okozzanak miatta. Inkább csak az érzi úgy, akinek a szépséghibája van.

Egyébként szerencséd, hogy nem pofozkodhatsz, mert ha ezt tennéd, egyszer talán emberedre akadnál, aki úgy nyakon tenyerelne, hogy egyből észhez térnél. Tudod, mindenkinél akad erősebb, aki nagyobbat tud ütni.

2014. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!