Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lenéző,...

Miért van ennyi lenéző, kötekedő, kritizáló és kárörvendő ember a Gyakori kérdések.hu-n?

Figyelt kérdés
Szinte minden, de ha nem is, a legtöbb kérdésnél sokszor látok ilyen lenéző és kötekedő kommenteket. Miért kell ez nekünk? Legalább ide, kérem, ne ilyen kommentek kerüljenek! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 19. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha körülnéznél, akkor láthatnád, hogy tele az internet ilyenekkel, sőt a világ is, hisz sok helyen mindig van 1 ember aki beléd fog kötni...
2014. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mert interneten könnyű névtelenül kötekedni :) :)

hidd el sokuknak élőben nem ilyen nagy a pofája :)

2014. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen az anonimitás.
2014. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves 8-as! 1. Ezen az oldalon nem csak olyan kérdések vannak, amilyeneket szeretsz, mert más is szeretne válaszokat kapni! 2. Én konkrétan nem megerősítést vártam, hanem egész egyszerűen kíváncsi voltam arra, hogy miért van sok ilyen ember (akik között úgy tűnik, hogy sajnos te is benne vagy). 3. Elég nagy szemétség belekötni a különböző kérdésekbe! 4. Neked most komolyan a lelki kényszered kötekedni? Mert ha igen, akkor valószínűleg te is meg vagy keseredve. Én is sokat nyeltem már, mégsem bántok senkit sem. Pedig sajnos páran megérdemelnék, de őket sem bántom.
2014. dec. 7. 23:07
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon nem csak olyan kérdések vannak, amilyeneket szeretsz, "

És? A válasz sem mindig olyan mint amit "elvársz".


"mert más is szeretne válaszokat kapni!"

Erről beszéltem, hogy sokan baromira nem választ, várnak, csak siránkoznak, vagy megerősítést akarnak hogy "ugye igazam volt". Aztán meg persze vérig sértve érzi magát ha nem azt írod amit látni szeretne.


"Én konkrétan nem megerősítést vártam, hanem egész egyszerűen kíváncsi voltam arra, hogy miért van sok ilyen ember"

Erre adtam egy választ. Az hogy te ezt személyes sértésnek vetted "én nem megerősítést akartam" címen, az már a saját szűk látókörűséged.


"akik között úgy tűnik, hogy sajnos te is benne vagy"

Na igen....így írjon választ az ember, azonnal minősítik...Pont ezért anyáznak a válaszolók, mert a kérdező nekiáll ilyen módon személyeskedni és leminősíteni valakit csak mert nem tetszik neki a válasza.


"Elég nagy szemétség belekötni a különböző kérdésekbe"

Szemmel láthatóan itt te vagy az aki inkább az én válaszomba kötött bele...


"Neked most komolyan a lelki kényszered kötekedni?"

Én is kérdezhetném tőled.


"Mert ha igen, akkor valószínűleg te is meg vagy keseredve."

Nem vagyok, ellentétben veled, különben nem siránkoznál ilyen kérdésekkel.


"Én is sokat nyeltem már, mégsem bántok senkit sem"

Csak személyeskedsz és támadsz ha valaki nem azt a választ írja amit látni szeretnél.

2014. dec. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15-ös: Neked most komolyan lelki kényszered, hogy kötekedj?? Másokkal is kötekszel? Mert ha igen, akkor szívből javasolnék neked egy pszichológust!
2014. dec. 13. 21:38
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a kommentjeidre kitérve, nem én kezdtem el kötekedni veled!
2014. dec. 13. 21:41
 18/19 anonim ***** válasza:

8-as hozzászóló:

"Számomra ez a "Nem tetszik ne válaszolj" a legidegesítőbb egy kérdezőtől. Főleg akkor mondják ezt, mikor úgy teszik fel a kérdést, hogy nem választ, csak megerősítést várnak.


Aztán csodálkoznak hogy 10-ből 9 ember leszólja őket, vagy nekiáll anyázni csak mert nem azt hallja amit ő szeretne hallani...de akkor ennyi erővel minek tesz fel egy kérdést?"


Csak az a baj, hogy az a 10-ből 9 ember azért szólja le a kérdezőt, mert igaz rá a kérdésben megbújó kritika, és ezt nem bírja elviselni. Pedig a leszólás helyett akár magába is nézhetne...

2014. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
sok sok gyenge lusta idiota használja az oldalt az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni
2015. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!