Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekszáj? Esetleg vicces,...

Gyerekszáj? Esetleg vicces, égő, cikis sztorik? Bármi jöhet ami vicces, írhattok többet is

Figyelt kérdés
Akár saját, akár más története:) Várom a válaszokat, sz@r kedvem van.

2014. nov. 27. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%

2 éves koromban kértem karácsonyra egy kis tesót és pont megszületett következő év decemberében. Én egy kislányt szerettem volna mert "anya nem tud jól Barbiezni" és hát fiú lett. Kb egy hétig elvoltam vele meg minden azután odaállok anyumék elé és megkérdezem:

"Na mikor viszitek már vissza?"


Úgy 4 éves lehettem mikor anyával elmentünk a környéki boltba. Amikor a pénztárhoz értünk odamentem a rágókhoz és el kezdtem válogatni. Megláttam egy "különleges" csomagolásút és azt választottam pár gyümölcsös rágó mellé. Mikor odamentem anyumhoz azt mondta hogy vigyem vissza. Akkor elkezdtem mondani hogy nekem az kell!

Azt mondtam kb:

"De anya én ilyet akarok a számba vinni!!!"

A boltos néni furán nézett ránk meg a környéken álló emberek is. Nem értettem hogy miért de anya azt mondta:

"Kislányom tedd vissza mert olyan rágó hogy csak felnőtteknek van, mert árt a tejfogaknak! Kipotyognak a fogaid tőle!"

Ettől megijedtem és visszatettem a polcra.

Nemrég tudtam meg hogy a különleges rágó valójában óvszer volt.



Régebben emeletes házban laktunk és az alattunk lakó bácsinak Bárány volt a vezetékneve, és akkoriban anya sok embert a vezetéknevén szólított. Mentünk le a játszótérre mikor a kapuban találkoztunk a bácsival.

Anyukám mondja nekem:

"Köszönj szépen Bárány bácsinak."

Mire én:

"Beeeeee"



Egyszer elmentünk a boltba (ugyanabba amit először is írtam) és az édességeknél nézelődtem mikor odajön mellém egy kétes kinézetű furcsa pár (szerintem azok voltak) pár és a nő megszólal:

"Ha megveszed nekem azt a melltartót, otthon jól l*sz*plak.)

Megfogtam egy nyalókát (anya nem szeret cukrot venni mert egészségtelen) és odamentem anyához és azt mondtam neki (elég hangosan):

"Anya ha megveszed nekem ezt a nyalókát otthon jól l*sz*plak"



Anya elvitt minket a zöldségesbe egyik barátommal, és mikor mentünk kifelé a barátom úgy köszönt:

"Csókolom zöld citrom néni!"

(azért volt ez a megszólítás mert nagyon mogorva volt a néni)



Az egyik szomszédunkban volt egy nagyon aranyos ki szobakutya, és a barátaimmal mindig játszottunk vele a ház udvarán mikor hazaért a gazdája és kihozta. Egyszer játszani akartunk volta a kutyussal csak a gazdi még nem ért haza. Odamentünk a garázsfeljáróhoz és vártuk hogy hazaérjen. Kb fél óra múlva jön haza a néni és mikor meglátom felkiáltok hogy:

"Nézzétek megjött Bundi anyukája!"



Most hirtelen ennyi jutott eszembe de majd még írok ha eszembe jut még valami :)

Remélem viccesek :)

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van egy sztorim.


Hát a volt angol tanárom egy pszichopata volt (Hozzávágta az osztálytársam a falhoz) És Én utáltam, direkt mindig kihúztam nála a gyufát, mert valahogy élveztem (pl. Köszöntem úgy, hogy „Jó napot kívánok... Pszicho tanárnéni” Még óra elején kiküldött :DDD, meg a számokat direkt úgy írtam le, hogy Ván, Tú, Trí, Fór Fájv. :DD De hát persze pár I'm living insidemásik osztálytársam is segített idegesíteni azzal, hogy mindig átültünk egymás helyére órán [Tudom hogy nagyon pofátlanok és nem voltunk tisztelettudóak, de Ő is úgy bánt velünk, mint a kutyákkal...]) Szóval... Egy órán ki akartam megint húzni a gyufát, megszólaltam volna, és az ablakon bedobtak egy jó nagy adag homokot és követ... Rá a tanárra :DDD (Nem csak én voltam aki nem szereti.), eldöntöttem hogy Én ezen az órán nem szólalok meg, fogtam a cuccom és hátra ültem nevetgélni. A következő egy megrágott almacsutka volt ami fejbetalálta :DDDDD Jaaaj.

2017. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez egy vicces sztori,ami velem történt meg.


Szóval kémia órán voltunk és szomjas voltam(nagyon)és a tanár nem engedte hogy igyak vagy hogy kimenjek a mosdóba (kémia órán voltam)és hát előttem volt egy szappanos víz mert azzal kísérleteztunk már pontosan nem tudom hogy mit mert már vagy 3 éve volt és mivel szomjas voltam beleittam és utánna habozott a szám(mindenki nevettem rajtam)



Másik sztori hogy egyszer egy technika órán egy lány csesztett nem tudom miért és én fogtam a technokolt ami ott volt az asztalon mert épp makettet csináltunk és kinyotam a hajába a technokolt,szegénynek le kellett vágni a haját"(és persze szaktanárit és osztályfőnökit is kaptam)🤣

máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!