Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is káros ez a...

Szerintetek is káros ez a Herby "jelenség"? Tegyünk ellene! Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt hiszem nálam véglegesen kiverte a biztosítékot ez az alak. Tudom nem is nekem szól a csatornája, de éppen ez az ami megrémít. Én a 27. életévemben lévő férfi vagyok és tisztában vagyok vele, hogy micsoda pusztítást és életviteli rombolást tud okozni az alkohol és cigaretta. Erre ez az alak TUDATOSAN is ezzel szennyezi a csatornájának nézőit, akik kb 10-16 év körüliek többségben vannak. Szó szerint szennyezi a felnövekvő ifjúságot csak is azért, mert neki meglegyen a nézettségből a havi pia adagja. Ráadásul vulgáris beszédje és nyíltan szexuális magatartása amit azzal a Dia nevű barátnőjével művel ráadásul egy kiskorúval egy háztartásban, na ezek már kritikusan komolyan vehető problémák. Én megkérek mindenkit, hogy ha lehet tiltsa el a kiskorú gyermekét ettől a hányadék figurának a nézésétől, mert nagy esélyjel arra fogja vinni amire ő vitte. Nyilván mindenki aggódik a következő nemzedékekért, ezért is kérem fogjunk össze és jelentsük a kihívóan szennyes videóit a youtube-nak. Talán ha bevétel kiesése származik a dologból, akkor vissza fogja venni magát. Az már nagy szó lenne, ha nem piálna,cigizne,fingana,rondán káromkodna, ordibálna, barátnőjét fogdosná a videóiban amit ismételten mondom több mint 80%-ban kisgyerekek néznek. Köszönöm szépen, hogy elolvastad és velem tartasz.

2015. jan. 24. 01:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem mondja a 16 éven aluli "kisgyerekeknek" hogy iratkozzon fel a csatornájára, szóval ha a szülőt zavarja akkor tegyen ellene, meg már ideje is lenne. Illetve hidd el hogy nem ő fogja szennyezni a felnövekvő ifjúságot, hanem szennyezik azok saját magukat, ennyi erről a véleményem.
2015. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Újabb gyöngyszem ettől az alkoholista szeméttől. Érdemes megnézni miket beszél, hogyan verne 8 éves gyerekeket... https://www.youtube.com/watch?v=kx6A0QAbpFE
2015. jan. 29. 20:20
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy hamarosan letörli... Mert rájön, hogy a nézői 90%-át magára haragítja. Szánalmas. Annyiszor eljátszotta már.
2015. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy nem fehérvári vagyok. Kicsit elkenném a száját, aztán utána picsoghatna.
2015. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Jézus fsza! Belenéztem a mellékelt videoba. Pontosan 26 mp-ig bírtam. Ez egy degenerált barom.
2015. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 kecskemaki1999 válasza:
73%
Anyád a káros! :D
2015. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%

Az a videó vicc volt, direkt eltúlozza az ilyeneket. Hogyha ezt sem vagytok képesek felfogni akkor inkább ne netezzetek, költözzetek fel a hegyre és éljetek ott, legalább ott nem zavarna titeket senki.


"nem piálna,cigizne,fingana,rondán káromkodna, ordibálna, barátnőjét fogdosná a videóiban "

Mi a *** **** követed a videóit ha nem tetszik?:D Amúgy ennél a móunika show-ban keményebb káromkodások voltak, fingani mindenki szokott, piálni ha nem is mindneki, de pl szüleim mindig is dohányoztak, nekem eszembe nem jutott volna soha... A negatív példa is lehet pozitív.

Szexuális dolgot akarsz látni akkor nézz meg egy éjjel nappal budapested, vagy bármit a retek klubbon, tele van sexualitással 12-es karika mellett, menj az rtl elé tüntetni az több gyereket tesz tönkre mint herby.

2015. febr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
40%

"Mi a *** **** követed a videóit ha nem tetszik?:D"

Az ilyesmik a világ legidiótább hozzászólásai és a társai. Talán ahhoz, hogy egy ember normális véleményt mondjon, valamennyire egy ideig követnie kell nem? Teeee...

2015. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71% te idióta barom állat. Azért ahhoz hogy "nem piálna,cigizne,fingana,rondán káromkodna, ordibálna, barátnőjét fogdosná a videóiban " ezeket tudja minimum 50-100 videóját kellett hogy megnézze.
2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!