Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is káros ez a...

Szerintetek is káros ez a Herby "jelenség"? Tegyünk ellene! Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt hiszem nálam véglegesen kiverte a biztosítékot ez az alak. Tudom nem is nekem szól a csatornája, de éppen ez az ami megrémít. Én a 27. életévemben lévő férfi vagyok és tisztában vagyok vele, hogy micsoda pusztítást és életviteli rombolást tud okozni az alkohol és cigaretta. Erre ez az alak TUDATOSAN is ezzel szennyezi a csatornájának nézőit, akik kb 10-16 év körüliek többségben vannak. Szó szerint szennyezi a felnövekvő ifjúságot csak is azért, mert neki meglegyen a nézettségből a havi pia adagja. Ráadásul vulgáris beszédje és nyíltan szexuális magatartása amit azzal a Dia nevű barátnőjével művel ráadásul egy kiskorúval egy háztartásban, na ezek már kritikusan komolyan vehető problémák. Én megkérek mindenkit, hogy ha lehet tiltsa el a kiskorú gyermekét ettől a hányadék figurának a nézésétől, mert nagy esélyjel arra fogja vinni amire ő vitte. Nyilván mindenki aggódik a következő nemzedékekért, ezért is kérem fogjunk össze és jelentsük a kihívóan szennyes videóit a youtube-nak. Talán ha bevétel kiesése származik a dologból, akkor vissza fogja venni magát. Az már nagy szó lenne, ha nem piálna,cigizne,fingana,rondán káromkodna, ordibálna, barátnőjét fogdosná a videóiban amit ismételten mondom több mint 80%-ban kisgyerekek néznek. Köszönöm szépen, hogy elolvastad és velem tartasz.

2015. jan. 24. 01:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Akit rendesen nevelnek otthon, az nem nez ilyet; ha megis, akkor tudja hogy ez nem kovetendo pelda. Akik 'felneznek' ra, ott mar mindegy, ha holnap megszunne herby csatornaja, talalnanak masik baromsagot.
2015. jan. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én néztem jópár Herby videót, de nem vagyok rendszeres megtekintője, és rajongója sem. (Ezt azért jegyzem meg, mert itt sokakkal ellentétben tudni fogom hogy miről beszélek, mert NÉZTEM.)

Nem akarok kiállni mellette, egész egyszerűen objektíven leírom a véleményemet a dologgal kapcsolatban:

Azért elég nevetséges, hogy valakit Herby háborít fel, de a kereskedelmi csatorna nem! Se a VIVA, se az MTV, se az RTL Klub szemete.. Herby semmi ezekhez képest. Egy szexista, pedofíliára, züllésre és depresszióra hergelő VIVA klipp százezerszer károsabb mint Herby akárhanyadik fingja.

Amit még tudni kell Herby-ről, hogy ő emberektől/nézettségtől függetlenül IS csinálja a dolgait. Szóval ha nem lenne 1 db nézője sem, akkor is videózna, és alpáriság szintjén ugyanazt produkálná. Az egy egészen más kérdés, hogy valaki ezt nézi, és rossz hatással lehet rá.

Nem lehet meghatározni, megmondani senkinek hogy színvonalában mit fog alkotni. Mindenki csinálja önmagának azt amit akar, teljesen mellékes hogy ezt ki fogja megtekinteni. A kereskedelmi csatorna ebben azért más, mert globálisan egy alapot alkot, ami megmondja neked hogy a mai korban mi a normális.

Gondolom sokan már belső vigyorotoknál fogva mentek a piros kézre, de egy kicsit gondolkodjatok el azon amit írtam.

2015. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Mégis hogy tegyünk ellene? A legtöbb, amit tehetünk, hogy nem nézzük. A Youtube nem fogja törölni a videóit azért, mert alkoholt iszik, cigizik, fingik, káromkodik benne.

Nekem sem szimpatikus. Van, amiben igaza van, de azt is olyan alpári módon adja elő, hogy nézhetetlen. És engem is idegesít, hogy 10-16 évesek nézik, erre egyfolytában alkoholt iszik, és cigizik a videóiban. Ezért nem is nézem. Ez a legtöbb, amit tehetek.

2015. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudsz, Herby-nek szcientológus hátszele van, ellenük pedig csak szélmalom harcot vívnál sajnos.
2015. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem nézed. -.-
2015. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
36%
Hallottam már Herbyről de videót még nem láttam tőle így csak az alapján tudok véleményt írni amit írtál:a tinédzsereket nem tudja a szülő eltiltani ettől a kisebbek talán igen,én is sajnálom hogy az osztálytársaim fele dancsó meg herby féle videokat néz és hogy folyton a piálásról és arról beszélnek hogy mennyire részegek voltak,de ha tényleg megakarod védeni ezt a generációt a piálástól akkor nem csak herbyről hanem egy csómó más internetes oldalról,csatornáról le kell őket tiltanod.a lényeg:ha nem herbytől tanulják meg ezeket akkor mástól fogják.16/l
2015. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben egyetértek a kérdezővel, és minden bizonnyal más felnőtt/érett gondolkodású ember így gondolja (nem véletlen, hogy pont az ilyenek nem nézik) Harcolni pedig tapasztalatból mondom, felesleges ellene. A sok kis nyáladzó 14 éves bevédi és szellemi vezetőjükként tekintenek rá, de aggódj kedves kérdező, ha minden jól megy, ők is ki fognak nőni ebből. (igazából sosem értettem hogy egy tizenéves mit élvezhet egy 35 éves férfi unalmas szövegelésén) Na köszönöm ennyit akartam most jöhetnek a Herbysták.
2015. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy sokan egyetértenek velem. Sajnos tudom, hogy rendkívül kicsike az esélye annak, hogy bármiféle hatással tudunk lenni erre a vadállat alkoholista görcsre. Őt a pénz hatja amit összevissza pofázással sikerül neki bezsebelnie. De annyi esze nincs, hogy tekintettel legyen az őt figyeli nagyon is kiskorúakra akik csak úgy isszák a szavait és a tetteit követendőnek találják. Brutálisan káros ez egy mondjuk 12 éves kisgyereknek, akinek egyáltalán nincs még kiforrva az egyénisége. Ő is olyan akar lenni mint ez a nagyszájú 35kilós alkoholista aki betegsége mögé bújva kimagyarázza még a kimagyarázatlant is. Azt hittem, hogy a vele élő nőszemély idővel vissza fogja fogni, hiszen az ő kislánya lakik egy háztartásban ezzel a majommal. De sajnos az anyagi haszon láthatóan neki is előbbére való annál, hogy megfegyelmezze. Bár nem kizárt, hogy fél tőle...
2015. jan. 24. 21:53
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem ismerem Herby "munkásságát", és a gyerekeim is kinőttek már az ő esetleges hatása alól. De a magam részéről nem hiszem, hogy károsabb lenne az emberiségre, mint akármelyik csodadiéta, vagy pl a Titok c. agyhalál.
2015. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondjátok, mintha ő lenne az, aki elrontja a fiatalkorúakat. Nézzetek bele a tévébe, sokkal rosszabb dolgok mennek ott is.

Ha nem Herbytől, akkor máshonnan "tanulják" meg, hogy piálni, káromkodni "menő"

Elvileg agorafóbiás, azért is kezdett el videózni, mert így könnyebben el tudja viselni a fóbiáját. Ha nem néznék, akkor is csinálná. Akkor is csinálta, amikor nem nézték sokan, szóval mindegy.

Egyébként megjegyezném, mielőtt a torkomnak ugranátok, hogy nem nézem.

2015. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!