Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ember...

Szerintetek normális ember aki a "középkori kínzás" témáért meg van őrülve?

Figyelt kérdés

Felnőtt érettségire járok és egy csomó tanuló egyszerűen meg van őrülve, ha a középkori kínzásokról van szó az órán, vagy szóba kerül, minden egyes porcikáját elmondják a kínzásoknak, mintha ""doktorit tettek volna ebből a témakörből..."" és annyira beleélik magukat, hogy még szünetben is végig erről magyaráznak...


Szerintetek normális dolog ez? Mert nem szimpatikus nekem az biztos..l..


2015. jan. 25. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Honnan nézve normális? Normális, normális... Mindenki dobálózik ezzel, de mindenki a maga szemszögéből, nincs egy középpont ahonnan kiindulva lehet értelmezni, azt hogy normális.

Szerintem normális... most akkor én nem vagy normális?...

Vagy wat?

2015. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben igazad van 11-es. Az hogy mi a normális az teljesen szubjektív. Kinek mi? Uh. végül is nálad a pont, nyertél. :)
2015. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

OK.


Végülis kinek mi, ha valakit ez érdekel, hát ez.


De az is más téma, hogy az normális-e, ha teljesen elhatárolódok az ilyen emberektől, és egyáltalán nem akarok velük kommunikálni? :)

2015. jan. 25. 22:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy időben rajongtam ezért a témáért, volt egy sorozat (talán a Spektrumon), ami felkeltette az érdeklődésemet ez iránt, aztán végiglátogattam a könyvtárakat szakkönyvek után kutatva, és a net bugyraiba is belevetettem magam. Nagyon érdekelt.

Ennek ellenére, ha megláttam (és meglátok) egy csepp vért, már az ájulás szélén állok, nem tudnék bántani senkit, se embert, se állatot, szóval ettől nem lettem trancsírozós gyilkos. Sőt, már ki is nőttem ezt a rajongásomat.

De igen, szerintem normális, amíg nem azért érdeklődik, hogy ötleteket merítsen.

2015. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14: Pontosan, a rajongással semmi gond sincs. Elvégre én se szeretem annyira a fröcskölő vér látványát, de a Fűrész sorozatot azért néztem meg, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyit bír az emberi szervezet.
2015. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!