Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj napi 2-3 sörrel?

Mi a baj napi 2-3 sörrel?

Figyelt kérdés

Nekem tök természetes, hogy szüleimmel esténként megiszunk 1-2-3 sört itthon, vacsora, beszélgetés meg tévézés-gépezés közben.

Nekem fura, hogy sokan ezt rossz dolognak látják.. Mégis mi a baj vele?

21/L


2015. jan. 27. 11:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy ha enélkül rosszul éreznétek magatokat, akkor azt jelenti, hogy alkeszok vagytok.

(mellesleg szerintem legundorítóbb dolog a cigi mellett, ha egy nő sört iszik. Akkor már inkább küldjön le 1-2 rövidet)

2015. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%
1: Pff miért is undorító, ha egy nő sört iszik? Miért igya a szörnyű rövideket???
2015. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Mi benne az undorító? :DDD

Amúgy ha menni kell valahova, vagy ilyesmi, akkor nyilván nem iszunk, tök jól megvagyunk nélküle, de ha megtehetjük, akkor miért ne.

2015. jan. 27. 11:43
 4/40 A kérdező kommentje:

Egyébként én sejtem, Magyarországon nincs kultúrája a sörözésnek, így sokan az 50-es lecsúszott büdös alkeszokra gondolnak, akik cigivel a szájukban üveges szemekkel szorongatják a kőbányait, nekem legalábbis még mindig eszembe jut gyerekkoromból a lakóhelyunkhöz közeli kiskocsma, ahonnan mindig áradt ki a kocsmaszag, cigi+sör. Gondolom emiatt nézik le sokan a sörözést.

De egyébként ugyanolyan ital mint bármelyik más, lehet belőle minőségit venni és kulturáltan fogyasztani, ugyanúgy mint borból is van kannás meg tokaji. :D

2015. jan. 27. 11:46
 5/40 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az sokkal undorítóbb ha egy nő cigizik és ma rengeteg lány teszi ezt. A sör még egészséges is sok kismama iszik mentes sört, mert jót tesz a tejtermelésnek.
2015. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a nő ne sörözzön dolgot, főleg amikor kikérem a korsó sört és akkor "teeneeeempohárraliszod??hiszennővagy" nah ettől agybajt kapok.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nincs vele semmi gond :) Igaz én már nem lakok otthon, de ha hazamegyek, akkor vacsorakor iszunk.

2015. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
Mert büdös leszel tőle, mint aki görényh*gyot ivott. A sör illata a pohárban kellemes, de ha megissza valaki, akkor iszonyú bűz árad a lehelletével, gyomorforgató. Lehet, hogy jól érzed magad tőle, ez a te dolgod, de normális szaglású embernek hánytató.
2015. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

"Magyarországon nincs kultúrája a sörözésnek, így sokan az 50-es lecsúszott büdös alkeszokra gondolnak, akik cigivel a szájukban üveges szemekkel szorongatják a kőbányait"


Teljesen igazad van.

Sokkal "kulturáltabb", az egész koleszt telibe hányó, majd abban el is alvó, egyetemistalányok látványa.

2015. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%
7: A rövidtől meg még büdösebb leszel...
2015. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nincs baj vele.Én csak azért nem iszom sűrűn,mert nagyobb a hasam tőle.
2015. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!