Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

Véget ér, és aztán, a mennybe vagy a pokolba kerülünk, ki hova.

De mi értelme van a földi tartózkodásunknak?


2015. febr. 14. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha a halálos ágyadon visszaemlékezve azt mondhatod boldog és teljes volt az életed. Akkor volt értelme. (a teljeset, boldogat nem részletezem. Kinek mit jelent. Lehet család munka stb stb) lényeg hogy ne azt érezd hogy valamit megbántál vagy kimaradt. Azt érezd igen, ha újra élném akkor sem tennék semmit máshogy, boldogságot adtam, kaptam, jó volt! :) ilyesmi.
2015. febr. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Semmi.Ha meghalsz, már úgy sem emlékszel semmire, minden el vész.
2015. febr. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
42.
2015. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kérdezd a filozófusokat!
2015. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt feltételezed, akkor te bizony még nem találtad meg.
2015. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez a bolygó egy szemétlerakótelep, mi, mindannyian ki lettünk közösítve, mert valamiért nem feleltünk meg az elvárásoknak és testbe zárva mozgunk és biológiai életet élünk... Hogy miért? Nem tudom és nem is értem. Azt tudom, hogy ez nem az első és nem is az utolsó földi élet, a test halált hal, felkerülsz a Marsa, amnéziát hoznak létre nálad és visszadobnak egy másik testbe. Nyugodj meg, játssz kedvedre ebben a világban, ez egy hatalmas nagy játszótér. Adj értelmet a létednek.
2015. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az ember tragédiája mondja:

"Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?

A cél, megszűnte a dicső csatának,

A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."

2015. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az értelme, amit találsz (csinálsz) neki.
2015. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olyan hogy menny vagy poklot azért találták ki hogy aki rossz az változzon meg. Az élet egy fogalom az emberek csak egy kis része nem vagyunk se a legjobbak se a legrosszabbak.A cél mindig is az volt hogy éljük túl

és hogy mit,épp azt ami körülötted van betegség gyilkosok stb... Soha nem volt más fő cél mindig ez volt és ez lesz az idő legyőzése.Az értelme a LEHETŐSÉG a túl élésre.(míg addig ameddig le nem áll a szervezetünk és mondhassuk hogy megpróbáltam)

2015. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!