Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti bosszút állnátok ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bosszút állnátok ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

A férjem válni akar tőlem mível elvesztettem a munkámat és csak 1éve vagyunk együtt ebből 6hónap házasság és egyben együtt élés nincs munkám 4hónapja.

25éves vagyok a férjem pedig 27éves.

Az anyjával voltak gondok a kapcsolat elején és nem tudott választani köztünk és emiatt sokat szenvedtem lelkileg nem beszélve az örökös egyoldalúságairól és hogy folyton amikor velem volt baja hatalmas balhét csapott lelkileg terorizált és bizonyítgatnom kellett hogy szeretem. Rám írta a lakásának a felét ( amit örökölt) mert nem akartam hozzá menni el akartam hagyni mert megvert tele lettem zúzódásokkal és foltokkal miatta és ugymond ezzel meg vásárolt én pedig bele mentem mert a testvérem a szülői házat a családjával elfoglalta nekem pedig nem volt saját keco.

De amiótta nincs munkám mindent rám kiabál feszt válni akar és meg állás nélkül lelkileg terorizál követeli vissza a lakás felét és azt akarja takarodjak ha nem azt teszem amit ő akar az anyjával újra jobba lett és enni a tesomhoz járok mert a kaját is rám kiabálja. És belém akarja mindig beszélni hogy csak velem van a baj ami benne van azt elbagatelizálja az én hibáimat pedig felnagyítja. Egyszerűen úgy bánik velem mint egy megtűrt személlyel de szerinte én nem tudom mi a házasság azt ő nem úgy bánik velem mint egy férj.

Na meg elkezdte letagadni azokat a dolgokat amiket én vettem mondván hogy ő vett belőle többet nem én.



2014. szept. 30. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek mentél hozzá??? Hol hagytad akkor az eszed???
2014. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert akkor még irtóra szerelmes voltam utána amikor elvesztetem a melómat és neki kellett eltartania kijött a foga fehérje.
2014. szept. 30. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Felesleges egy ilyen idiótára több időt pazarolni.
2014. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
írom mit tennék én: most rögtön elválnék, sürgősen keresnék munkát és elköltöznék albérletbe, a lakására pedig nem tartanék igényt, nekem másé nem kell. te se a bosszún törd a fejecskéd hanem azon hogy kezdj új életet
2014. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Állj tovább. Lakást hagyd, azt nem te szerezted. Viszont amit igen, azt fogd és vidd és vissza se nézz.

Keress munkát és ne házasodj olyannal akivel nem jössz ki, kezet emel rád vagy amíg nem te számítasz nála a világon a legjobban.

2014. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En mundenkepp bosszut allnek. Mielott sikerul elkoltoznod es o nincs itthon, tegyel kart a lakasban/hazban. Ha van otthon kp akkor tepd szet. Szorj ki minden kajat pl az agyra stb meg a butorokra. Utana menj ki de elotte tali vele es egy kurca nagy pofon neki. Hajra:) vagy jelentsd fel
2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*otthon

*qrva

2014. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért érzem hogy bosszút kéne állnom rajta mert amíg volt munkám és mindenbe csak adtam addig szeretet és futott utánam és amióta nincs azóta meg mintha idegen lennék ne nyuljak semmihez amit nem én vettem és mindent rám kiabál lelkileg terorizál és én takarítsak mindent utána.

És ez igazságtalan ahelyett hogy segítene nekem munkát találni és növelné az önbecsülésemet elveszi azt és csak a rosszat kapom mintha egy idegen lenne aki semibe néz mert nincs pénzem egy házasságnak nem eről kéne hogy szóljon!

2014. szept. 30. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék a rendőrségre, hogy bántalmaz a férjem. Elválnék, a lakás felét visszavásároltatnám vele és ennyi. Szerintem ez bőven elég bosszú.
2014. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te csináltad magadnak, aztán bosszút akarsz állni? Megvert, erre hozzámentél feleségül. Mégis, ezek után mit vártál tőle?
2014. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!