Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok késve 19 évesen?

Nagyon elvagyok késve 19 évesen?

Figyelt kérdés

19 évesen még csak 10. osztályos vagyok... A volt osztálytársaim már egyetemre járnak, vagy dolgoznak stb. tehát építik az életüket, vagy már külön laknak.


Sajnos depressziós és motiválatlan voltam, meg akartam halni eddig, de most úgy érzem hogy mégis szeretnék élni, és felállok a gödörből... Nagyon elvagyok késve? Vagy ha belehúzok, meg lesz a kitartásom, akár többre is vihetem, mint bárki?


2015. márc. 4. 19:00
 1/6 anonim válasza:
Ez így van. Még nincs késő. 10.-es vagy, akkor a továbbtanulásba az idei évvégi jegyek már bele fognak számítani. Szedd össze magad, és még bármi lehet belőled. Nekem is voltak hasonló problémáim, de sikerült kijönni a gödörből, és kezd minden jól alakulni :)
2015. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amúgy fiú vagy, vagy lány? Mi miatt lettél ennyire depressziós?
2015. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú.. Azért mert utáltam magam és a környezetemet is és kb mindent ami él és mozog
2015. márc. 4. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak húzz bele a tanulásba. Ne érdekeljen mit mond a többi, mert csak magadért tanulsz. Tudom, nehéz ezt felismerni, de tényleg csak magadért..

Jelen a 0 (amiből kilehet indulni, még semmi sem veszett), az hogy merre húzód tovább a 0-t, az csak rajtad áll. Vagy tanulsz, vagy nem. (vagy később, és akkor se tanulsz). Húzz bele keményen, lássák hogy nem vagy földre/utcára való. Aztán éretségi után, én azonnal belekezdenék egy szakmába, amihez lenne huzamom. De csak tipp, nem kell pont így.

2015. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én egyedül feljöttem érettségi után Pestre, dolgoztam éjszakai műszakban is a gyárban, de most már három év után végre sikerült nagyjából redbeszedni az életem. Jó a melóm, volt barátnőm is mostanában, és kezdem úgy érezni, hogy sínen vagyok :)


Neked is menni fog. Csak most feküdj neki a tanulásnak, és ne foglalkozz mással, csak ezzel. Ne add fel :)

2015. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

naés, más már egyetemre jár? mi van akkor? képzeld én meg 26 évesen kezdem az egyetemet nappalin...naés? :)

ne görcsölj olyan dolgokon aminek már úgyis mindegy

2015. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!