Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen nagyon elvagyok...

15 évesen nagyon elvagyok maradva ilyen testtel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, legalább is 2 hónapja töltöttem. Szeretném megtudni, hogy szerintetek mennyire vagyok elmaradva a kor társaimtól? Mert nagyon furcsán érzem magam. :/ (Képek ->)

Kép 1 : [link]

Kép 2 : [link]

Kép 3 : [link]


2012. nov. 1. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

neked valami komplexusod van?

Miért ennél elmaradva? És miben?


Vagy most vagánykodni akarsz, hogy hű de izmos vagy?!

2012. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az ellenkezője pontosabban, én gyengébb vagyok mint a többiek. Ebből következően nincs komplexusom, de kényelmetlen helyzet. Én rendészeti-szakma csoportban tanulok. Remélem így érthetőbb. Vagánykodás pedig a cigányok körében ismert. Bocsánat, ha félre érthetően tettem fel a kérdést, vagy ha ilyen reakciót vált ki. :/
2012. nov. 1. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
A karod jónak tűnik,de mellre például rá kéne menni!
2012. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gondolom a kondíciódra azaz állóképességedre gondolsz. Nos az nekem is egy rakás szar. Viszont a fizikumommal ("kinézet":) semmi gond ahogy neked sem. Abszolút megértelek, de ne foglalkozz ezzel a dologgal. Csak akarnod kell és minden menni fog.
2012. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

ha ezt visszamaradásnak nevezek v mi akk gyere a sulimba megnézni a rendvédelmiseket xd csont és bőr! hozzájuk képest te sokkal jobb vagy:)

15l

2012. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
nevezed*
2012. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, véletlenül kihagytad a legfontosabb infókat ezért furcsamód félreértelmeztem...hihetetlen mi?
2012. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó sajnálom, a kondícióm illetve, a fizikai erőm elmaradottsága a kérdés lényege. Tudom képről nem lehet megítélni, de tegyetek kérlek egy próbát. :)
2012. nov. 1. 21:44
 9/19 anonim válasza:
ezt igy nem lehet elmondani képről sehogy h fizikailag mennyire:/
2012. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

há nem olvasol el minden választ gyerek?


4-es voltam! ott van benne a lényeg

2012. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!